Собака i шоколад

6-13-2017


Ніколи не здавайтеся, якщо ваша собака, бажаючи отримати шоколад, дивиться на вас благальний очі, високо підстрибує і виляє хвіст!

Як тільки собаки відчують смак шоколаду — вони хочуть його все більше і більше! Собаки різних порід божеволіє від шоколаду! І для неї це жахливо! Ветеринарные клиники Днепропетровска допоможуть врятувати життя вашому улюбленцю.

Ви можете не погодитися. Адже ви спостерігали, як ваша собака насолоджувалася шматочком шоколаду без згубного впливу на її здоров’я. Але, не обманюйте себе! На думку ветеринарів, проблема в тому, що спробувавши шматочок шоколаду — собака жадає його все більше і більше!

Це означає, що ваш вихованець не заспокоїться і буде шукати будь-яку можливість отримати шоколад, не підозрюючи, що деякі види шоколаду для нього — смертельно небезпечно! І можуть викликати епілептичні припадки у вашого улюбленця!

Виховання собаки, в даному випадку, полягає в тому, щоб не викликати у вашого відданий друг звикання до шоколаду.

Шоколад містить речовину — теобромін. Природний стимулятор присутній в складі какао-боби. Теобромін викликає почастішання сечовипускання і впливає на центральну нервову систему, а також прискорює ритм серця. Кількість теоброміну змінюється в залежності від виду шоколаду. Умовно безпечний шоколад — білий. У ньому найменше зміст теоброміну. Але теобромін отруйний для собак! Відповідно, шоколад-вбивця для вашого вихованця.

Перша допомога — це видалення з організму собаки продукту отруєння — шоколаду. Зробити це потрібно швидко, щоб отрута не встиг поширитися по організму. Необхідно терміново:

-викликати блювоту (методи і дозування підкаже ветеринарний лікар);
-дати активоване вугілля, попередньо розчинивши його у воді.

Чим швидше це буде зроблено, тим менше вплив отрути. Власник собаки завжди повинен мати вдома аптечку для свого вихованця і вміти надати першу допомогу.

Якщо ваша собака все — таки від шоколаду без розуму — будьте уважні і пам’ятайте, що шоколад — смертельна отрута для собачого організму!