Газоанализатор

6-28-2017

Сьогодні все частіше використовуються та виробляються особливо небезпечні речовини, зокрема легкозаймисті, токсичні і кисневмісні гази. У нас найкращій Газоанализатор.
Епізодично неминуче трапляються витоку газу, які становлять потенційну небезпеку для промислового підприємства, персоналу і людей, які проживають поблизу.
Пригоди по всьому світу (випадки задухи, вибухи і загибель людей) є постійним нагадуванням про цю проблему.
Одним з основних пунктів щодо забезпечення безпеки промислових об’єктів з метою максимального зниження ризиків як для самого підприємства, так і для працюючого персоналу встановлюють прилади раннього попередження. У ці пристрої в першу чергу входять стаціонарні і переносні газоаналізатори.
Різноманітні гази оточують нас у повсякденному житті. Атмосфера, якої дихаємо, складається з декількох газів, включаючи кисень і азот.
Вони можуть бути легше чи важче повітря або містити однакову з повітрям щільність. З запахом, або без. Кольоровий або прозорий. Якщо людське око не відчуває його, не бачить, не відчуває запаху, не може доторкнутися до нього, то це не значить, що його немає. Багато гази вкрай смертельно небезпечні для людей. Для запобігання небезпеки на допомогу приходить технології.