Дайвинг в египте

Чарівне чарівність цього невеликого бедуїнського містечка, розташованого на березі Червоного моря всього в годині їзди від шумного Шарм-ель-Шейха криється в тому, що це, мабуть, єдине зіпсоване масовим туризмом місце в Єгипті. У нас найкращій дайвинг в египте.

Відпочивати від нав’язливих благ цивілізації сюди їдуть ті, хто втомився від суєти Великого міста, хто не хоче відчувати себе жертвою туристичного конвеєра, хто звик творчо планувати свій відпочинок і не потребує аніматорів, танці живота та дискотеках.
Невеликі приватні готелі Дахаба — затишні, чисті і цілком домашні. Набережна Дахаба — це ланцюг відкритих кафе, де можна смачно і дешево поїсти в будь-який час. Тут так добре і час тече так непомітно, що багато просиджують в тіні кафе і чіл-аутів годинами, граючи в нарди, читаючи книги, розмовляючи або просто розмірковуючи про життя, спостерігаючи за вітрилами в море.
Російський клуб в Дахабі DAHAB-CLUB — це перший в Дахабі дайвінг-центр з російським менеджментом і персоналом, розташований в Старому місті, прямо навпроти рифу Лайтхауз. Крім любові до моря, дайвінгу та віндсерфінгу нас об’єднало бажання створити в Дахабі приємну середовище для спілкування з тими, хто, як і ми, цінує красу і мудрість цього світу.

Добавить комментарий