Линзы ксенона

8-7-2017

Будь автолюбитель підтвердить Вам, наскільки важливий правильний вибір фар. У нас найкращі линзы ксенона. І не секрет, що навіть авто, тільки що зійшли з конвеєра, не завжди можуть похвалитися якістю оптики, так що ж говорити про машинах, що мають за плечима солідний пробіг? Найпростіший спосіб поліпшити рівень освітленості «за бортом» — це встановити ксенонові авто лінзи. Звичайно, цей процес вимагатиме повного розпаювання фари, але результат того вартий, повірте! Водій зможе відчувати себе впевненіше на дорозі, так і пішоходів явно приверне помітний здалеку світ, змусивши бути уважніше.
Чому варто вставити подібні лінзи в фари?
Так, дійсно: цей варіант ніяк не назвеш незатратним по часу, але все більше число автолюбителів апгрейдять свою машину таким способом. І, як показує практика, зовсім не шкодують про прийняте рішення. Які можливості знаходить водій, який встановив таку оптику?
Ви зможете практично миттєво перемикатися з режиму дальнього світла на ближній і навпаки. У ксеноновом обладнанні зміна режимів освітлення дійсно здійснюється практично миттєво.
Подібні системи при всій своїй могутності дивно економічні в плані споживаної енергії. Він дозволяє знизити витрату палива і минимализируют навантаження на електромережу машини.
Лінзи для ксенону надають можливість регулювати світловий потік — його інтенсивність, ширину та ін. Все це стає можливим, завдяки металевої «шторкою», рухомої за допомогою магнітного поля.