Лаваццу кофе купить

8-15-2017

Натуральна кава в зернах Lavazza Qualita Oro середньої обжарювання — справжній фаворит любителів італійської кави, даний «кавове золото». Ми пропонуемо лаваццу кофе купить.

Еспресо — гордість Італії і символ її способу життя, говорить про яскравості, насиченості і пристрасті. Чашка еспрессо нерозривно пов’язана з ритуалом кава-пауз — виключно італійською традицією, яка передавалася з покоління в покоління.

Суміш 100% Арабіки з Центральної і Південної Америки дарує насичений аромат і ніжний, збалансований смак з легким солодкуватим букетом фруктових і квіткових нот. Спокуслива пінка золотистого кольору.

Lavazza — улюблений кави Італії вже 120 років! Кава Lavazza віддають перевагу 80% італійців, а вони знають толк в каві. Компанія імпортує кавові ягоди з усього кавового пояса — так називають частину Землі, де вирощують каву. У лінійці Лавацца можна зустріти зерна з Південної і Центральної Америки, Африки, Азії та Північної Америки. Кава з позначкою Tierra — означає, що ця кава — частина програми, яка спрямована на поліпшення умов праці, навколишнього середовища та якості кавових ягід в Гондурасі, Колумбії і Перу.