Аппаратная косметология

10-31-2017

На нашому сайті ви зможете знайти безліч апаратів для догляду за шкірою обличчя і тіла. У нашому каталозі присутні як професійні апарати для салонів краси, так і апарати для домашнього використання.
У нас найкраща аппаратная косметология.
Крім того, на нашому сайті ви знайдете багато професійних комбайнів для догляду за обличчям і тілом. У нашому інтернет-магазині Ви можете купити косметологічні комбайни для оснащення косметологічного кабінету.

Кожен косметолог зможе вибрати собі апарат за доступною ціною.

Наше обладнання для косметологічних кабінетів, клінік естетичної та пластичної хірургії, приватнопрактикуючих і виїзних лікарів-косметологів і домашнього застосування.

Зробіть своє тіло красивим в літній сезон не виходячи з дому!
Для професійних косметологів і салонів краси є великий вибір косметологічних комбайнів. Ви зможете підібрати для себе оптимальне рішення і вибрати косметологічний апарат, в якому присутня тільки необхідні вам функції.

У нашому каталозі є апарати Bio ліфтингу, алмазної мікродермабразії, газорідинного пілінгу, гальванічного впливу, дарсонвалізації, мезотерапії, миостимуляции, радіо (RF) ліфтингу, ультразвукової чистки і багато іншого.

На всі наші апарати поширюється гарантія 1 рік, і ви будете спокійні в стійкій роботі устаткування для вашого бізнесу.

Наші ціни на обладнання одні з найнижчих в Росії, так як ми маємо прямі контракти з заводом NOVA (КНР), і як наслідок косметологічні апарати швидко окупляться. Тим більше, ми завжди готові надати необхідну інформацію по роботі апарату і проконсультувати з усіх необхідних питань, пов’язаних з роботою на косметологічних комбайнах і апаратах.