Водка борис ельцин

11-21-2017

Привіт, друзі!
Вас вітає Офіційний магазин горілки Boris Jelzin — №1 в Україні!
Ціна від заводу-виробника! 100% оригінальну якість!
Ми займаємося продажем елітної горілки під відомим брендом «Boris Jelzin®»!
Це найвідоміша горілка у всій Європі. Виробник — Виробник: «LES GRAND CHAIS DE FRANCE» (Франція). Борис Єльцин 3л славиться своїм м’яким кришталево чистим смаком та низькою ціною. Vodka Boris Jelzin саме ідеальне поєднання ціни та якості. Детальніше на http://3litra.com.ua/shop/vodka-jelzin-3-litra/.
Горілка Борис Єльцин дуже вигідна в ціні, адже ця компанія однією з перших використала у своєму виробництві упаковки «тетрапак» у якої є пакет Bag-in-Box (Бег ін Бокс). На сьогоднішній день — це сама дешева упаковка для зберігання напоїв у світі! Зараз багато компаній звернули увагу це ноу-хау і теж почали використовувати цю технологію в своєму виробництві.
Всі товари, представлені в нашому інтернет-магазині — з Дьюті Фрі (Duty Free). Купити горілку борис єльцин оптом, горілка борис єльцин 3л, горілка борис єльцин найнижча ціна в Україні, горілка борис єльцин опт, купити горілку оптом, дешева горілка оптом, vodka boris jelzin, boris jelzin 3l, vodka boris yelzin 3l, горілка boris elzin 3л в тетрапаку, горілка в паках, горілка борис єльцин у паках бег ін бокс