8-27-2018

я
Пластична хірургія
Продовжити молодість і красу https://www.grace-clinics.com/ – мрія мільйонів жінок і чоловіків. Більш того, сучасні реалії такі, що все більшому числу людей за родом своєї діяльності просто необхідно мати привабливу зовнішність. Сучасна пластична хірургія не тільки перетворює ці мрії в реальність, але і дозволяє виправити вроджені або набуті дефекти, отримати бажані форми і пропорції, досягти гармонії з собою. Адже навіть незначні відмінності у зовнішньому вигляді погано позначаються на психоемоційному стані людини.

З 2010 року в Пить-Яхской окружний клінічної лікарні успішно впроваджений новий для міста вид медичної допомоги — пластична хірургія. Пластична хірургія як один з напрямків роботи почало розвиватися на базі опікового відділення Пить-Яхской окружний клінічної лікарні. Лікарі пройшли професійну перепідготовку на базі провідних клінік. І вже з 2010 року проводять успішні операції в області пластичної хірургії: відновлення шкірних покривів після опіків, позбавлення від післяопераційних рубців і шрамів, а також в області естетичної пластичної хірургії. Незважаючи на те, що естетичні операції займають менше 30% діяльності пластичного хірурга, все ж найбільший інтерес городян викликають саме вони. За 6 років роботи хірурги опікового відділення Пить-Яхской окружний клінічної лікарні виконали понад 700 пластичних операцій.

На першому місці за популярністю у жителів міста та сусідніх районів – БЛЕФАРОПЛАСТИКА– підтяжка повік, на другому місці – пластика живота, третє місце ділять ОТОПЛАСТИКА– виправлення форми вух і МАММОПЛАСТИКА – зміна форми грудей.

В даний час мешканцям Пить-Яха доступні всі види естетичної пластичної хірургії, крім ринопластики – виправлення форми носа. За словами Олексія Борисовича Столбова, пластичного хірурга Пить-Яхской окружний клінічної лікарні, ціна кожної операції визначається індивідуально, залежно від виду та обсягу роботи. І навіть найдорожча операція буде коштувати у рази менше, ніж аналогічні в приватних клініках. Справа в тому, що в Пить-Яхской окружний клінічної лікарні пластичні хірурги мають можливість спостерігати своїх пацієнтів на базі опікового відділення – а ціна одного ліжко-дня звичайного стаціонару набагато нижче вартості перебування у приватній клініці.

Варто відзначити, що операція, виконувана за естетичними показниками, тобто з метою корекції недоліків зовнішності, не перестає бути операцією. Як у кожної операції, у пластичних є свої показання та протипоказання. Тому так важлива попередня консультація з фахівцем, передопераційне обстеження, ретельність дотримання технології операції, неухильне виконання всіх рекомендацій лікаря в післяопераційному періоді тощо, Коли всі ці умови дотримані, то можна розраховувати на чудовий результат!

Перш ніж прийняти рішення про проведення пластичної операції, потрібно все зважити і проконсультуватися з фахівцем. Хірургія – необоротна операція, яка може змінити не тільки вашу зовнішність, але і життя. Наше завдання – щоб ці зміни були позитивними!