Акіта-іну

11-3-2016

Акіта-іну дійсно абсолютно «чистопородна» собака. Пропоную вам більш детальніше про цю породу почитати тут Akita Ця порода ніколи не вимагала і не потребує поліпшення і припливу нових «кровей». Саме тому вважається японським національним надбанням і знаходиться під заступництвом уряду вже більше 60 років. Японці стоять на сторожі якісного розведення своєї породи, тому справжні Акіта-іну доступні не всім розплідникам, бажаючим зайнятися цією породою. Офіційно вивезена собака з Японії перебуває під суворим контролем Японського національного клубу, відстежуються її виставкова кар’єра, а головне, умови утримання. Щоб купити собаку через Японський національний клуб, потрібно зарекомендувати себе як заводчик даної породи, витративши не менше 10 років.

Акіта-іну генетично зберігає досі свої природні якості: здоров’я, високі фізичні і психічні здібності, можливість жити, працювати, спілкуватися з людиною і приносити йому радість і користь.

Кожен народжений цуценя — це яскраво виражена індивідуальність. Собака одразу впевнено сприймає навколишній світ, стає дуже самодостатньою і сміливою. Прекрасно почуває яку територію їй належить охороняти. Щеня навчається з великим задоволенням, перемикаючись з занять на активні і рухливі ігри. Вже 2 місяці власники маленьких Акіта відзначають відмінну пам’ять, кмітливість, усвідомленість дій, хитроумность, звичайно, нескінченну грайливість і незвичайну відданість господареві.

Акіта-іну вважається цуценям до 2-х років. Тобто порода пізнього розвитку. Остаточно собака розвивається тільки до 2.5-3 років. Акіта-іну дуже гарна, спокійна, з величним поглядом, що вражає своєю мудрістю, повним послухом і відданістю у всьому.

Багато власники вже дорослих Акіта кажуть: «Вона, дійсно, розуміє людську мову». А адже так і є!

Акіта-іну стає мужньою і впевненою в собі, тому на агресію інших представників собачого племені відповідає повною готовністю до бою.

З щенячого віку Акіта-іну завжди радіє спілкуванню, але не любить фамільярність. Доросла Акіта-іну ніколи не образить дітей і маленьких цуценят.

В Японії присутність Акіта-іну вважається символом щастя, доброго здоров’я, захисником сім’ї. Коли в сім’ї народжується дитина, батьки зазвичай отримують в подарунок невелику статуетку акіти. Якщо хтось захворів, друзі посилають йому статуетку акіти, бажаючи таким чином якнайшвидшого одужання.