Чого треба остерігатися, коли граєш онлайн!!

8-19-2019

Одна з моїх улюблених ігор — це CrossFire. Для тих хто не знає — це онлайн шутер, іншими словами стрілялка. Так ось, ця гра трохи нагадує Counter Strike ну, а якщо ніхто не разу не грав в Counter Strike то поняття не має про CrossFire. перше що мені подобається, а інше це підвищувати рейтинг, тим самим отримувати нове звання. Гра в якій потрібно тікати від монстрів ухилятися від різних припятствий, збирати монетки. Temple Run захоплююча гра з чудовою графікою. Це квадратний світ, де можна крафтить, добувати їжу, будувати будинки і просто виживати адже в грі є багато небезпек і різних монстрів. Ця гра підтримує android, але на комп’ютері в неї цікавіше грати.Також хочемо вам порекомендувати joker123 slot

Якщо вам не подобається квадрат можна скачати mod. Вона стоїть на восьмому місці тому що, ніяк не можу мати цю гру на комп’ютері. Барвиста аркада з мультяшной графікою, безліччю етапів, і різних видів складності, різними персонажами, досягненнями, і звичайно ж з заповітними монетками. Популярна гра в якій потрібно зібрати всі 8 записоки не обертатися назад. 2 levl ну ось ти опиняєшся в лісі і ищеш записки, потім знайшовши всі проходиш на наступний levl. У третьому ти йдеш по шахті де потрібно завести механізми але потрібно побоюватися проксі які можуть напасти в будь-який момент.

Гра в якій свині вкрали яйця у курок тим самим розсердивши їх. Дуже популярна гра в якій з рогатки запускаєш птахів. У цій приголомшливій головоломці належить пройти всі етапи і зібрати всіх каченят. Проходячи кожен етап ми вивчаємо її історію. Захоплююча гра, в якій тобі належить різати фрукти тим самим встановлювати свій рекорд. Класика: В цьому режимі не треба зачіпати бомби або гра закінчена, і постаратися щоб фрукти не впали. Режим Дзен: Вільний режим в якому дається півтори хвилини на розрізання фруктів. У Аркадном режимі як і впершому треба остерігатися бомб, але за цей рахунок разрезаных фруктів зменшується -10. У цій грі потрібно годувати, мити, прибирати за ним відходи, грати, купувати одяг, зачіски, аксесуари тим самим підвищувати рівень. Популярна гра, в якій ти — головний герой бігаєш по поїздам і собраешь монетки для покупки персонажа або різних речей, але при цьому за тобою бігає секретар з собакою намагаючись зловити хулігана. Причому дія гри відбувається в різних містах світу.