Де необхідно використовувати диплом.

6-13-2018

Де необхідно використовувати диплом.

Нострифікувати диплом необхідно не тільки для роботи, але і в тому випадку, якщо Ви плануєте продовжити навчання у вищому навчальному закладі ЧР. В яких випадках нострифікація диплому необхідна. Нострифікація, наприклад, необхідна для отримання Робочої і Синьої карти (детальніше про отримання даних видів віз). Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Купить диплом о высшем образовании.
Процес нострифікації дипломів стосується: Повної середньої та середньої спеціальної освіти, Вищої освіти, Регульованих державою професій (під цим поняттям розуміємо професійну атестацію, роботу консультантом у сфері податкового законодавства і багато інші (їх перелік можете знайти на сайті). При нострифікації диплома про повну середню освіту необхідно надати атестат і повну виписку всіх предметів, вивчених під час навчання. У разі якщо Вам не вистачає якогось предмета, який у рамках навчання в ЧР є обов’язковим, Вам доведеться складати іспит з цього предмету на чеською мовою.
Даний іспит зазвичай відбувається в школі, призначеної Вам відповідною установою і недалеко від Вашого місця проживання. Разом з атестатом треба подати заповнену заяву на нострифікацію, яке можна роздрукувати тут і документ про Ваше місце проживання. Якщо Ви проживаєте в Празі, всі необхідні документи можна подати в центральну мерії Праги. Якщо ні, тоді Вам треба звернутися в крайову Адміністрацію в районі Вашого проживання.