Художня література

3-12-2020
Назови меня своим именем. Андре Асиман. Фото 1


Художня література — це всі твори письмового та словесної творчості (крім фольклору), які створюються у формі відображення реальних або вигаданих подій реального або вигаданого світу, представленого у текстовому форматі. Мистецька література — це мистецтво поряд з музикою, балетом, кінематографом, відмінною рисою літератури від інших видів мистецтва відбувається в процесі організація пустого матеріалу в певну форму, яка несе конкретну ідею, що передається людям у вигляді тексту. Відмінність здебільшого лише в тому, що якщо у мистецтві архітектури сенс передається фарбами, в нотами музики, в кінематографі грою акторів, то в художній літературі і в літературі в цілому сенс передається у вигляді слів і мови. Також хочемо вам порекомендувати интернет магазин художественных книг 

Художня література має три основних роду — епічний, ліричний і драматичний. Основні відмінності полягають лише в тому, в якій формі ведеться розповідь у творі. У разі якщо в творі про події описується докладно, і як правило автор твору в ньому чи не присутня або є спостерігачем з боку, і в проведенні присутня безліч персонажів, докладно розкривається їх зовнішність і вдача і характеристики, а твір ведеться у формі розповіді то епічний твір або простіше кажучи це проза. До прози належать оповідання і повісті есе , романи та інші твори. Художня література має також велику кількість видових жанрів — це і детектив і соціальна фантастика, утопія, антиутопія, історичний роман, і тп. Художня література має три основних роду — епічний, ліричний і драматичний.

Основні відмінності полягають лише в тому, в якій формі ведеться розповідь у творі. У разі якщо в творі про події описується докладно, і як правило автор твору в ньому чи не присутня або є спостерігачем з боку, і в проведенні присутня безліч персонажів, докладно розкривається їх зовнішність і вдача і характеристики, а твір ведеться у формі розповіді то епічний твір або простіше кажучи це проза. До прози належать оповідання і повісті есе , романи та інші твори.