інтернет магазин художніх книг

3-12-2020

not found
Мотивація та лайфхаки : як вибрати книгу і не разочаров.
Також хочемо вам порекомендувати интернет магазин художественных книг
Мистецтво драматургії, історія китів і кінець світу: 4 головні нон — фікшн книги .
Психолог Михайло Лабковский абсолютно впевнений, що людина може і має право бути щасливим і робити тільки те, що він хоче. Його книга про те, як зрозуміти себе, знайти гармонію і навчитися радіти життю. Автор досліджує причини, що перешкоджають психічно здорового способу життя: звідки у нас свідомі і несвідомі тривоги, страхи, невміння слухати себе і будувати відносини з іншими людьми. Відмінна риса підходу Лабковского — в конкретиці. На будь-який самий складний питання він завжди дає гранично дохідливий відповідь. Його заяви та поради настільки радикальні, що багатьом доводиться с.
Практикуючий психолог з 35 — річним стажем, радіо — і телеведучий. Автор знаменитих , а також власного методу формування у людини с.
Трагедія життя не в тому, що вона швидко проходить, а в тому, що ми занадто довго відкладаємо її на потім. Баркера — прекрасне читання для майбутніх і вже відомих лідерів. Для всіх тих, хто шукає знання, здатні посилити особисту інтелектуальну міць, підвищити ефективність дій організацій, поліпшити життя своїх близьких, людей та країни.
Всім нам хочеться, щоб нас уважно слухали і з першого разу переймалися нашими думками. Але говорити і писати про складне просто і доступно — це ціла наука, яка дається не відразу. Книга Джея Саллівана розкриває чимало секретів, кіт.
Раніше я думала, що закони, за якими створюються великі діалоги, непізнавані. Або у вас є «слух», або ні. Але я помилялася, Роберта Маккі вдалося неможливе: він пояснив незрозуміле.
Розвиток підприємницьких підходів, їх застосування в інших сферах суспільного життя в найближчі десять — двадцять років призведе до революційних змін. Ця книга може бути корисна кожному, хто збирається взяти активну участь у цих змінах.
Я рада, що нарешті з’явилася довгоочікувана і дуже потрібна книга про неймовірно поширеною в Росії проблемі, яку багато хто не бачать або не хочуть бачити і про яку поки у нас немає абсолютно ніяких статистичних даних та наукових досліджень.
Наповнена яскравими практичними прикладами, написана зрозумілим і живою мовою, книга Костянтина Борисова повинна стати настільною для кожного керівника.
Думаючий читач — ось до кого звертаються автори цієї дивовижної книги. Світові імперії рано чи пізно йдуть з арени історії. І останньою такою імперією, за — ві.