Інженерні вишукування для будівництва

2-4-2020
Картинки по запросу "Інженерні вишукування для будівництва"


Найважливішим етапом підготовки до проектування будівельного об’єкта є збір топограф — геодезичних, інженерно — геологічних та екологічних даних, а також іншої інформації про ситуацію на місцевості: наявність на ній підземних, наземних і надземних споруд, різних елементів планування і будь — яких інших конструктивних особливостей території. Всім цим вимогам повною мірою відповідають фахівці групи компаній . Також хочемо вам порекомендувати инженерные изыскания для строительства

Інженерні вишукування – це цілий комплекс різноманітних робіт, спрямованих на отримання точних, всебічних і максимально повних даних про передбачуваній території будівництва. Це комплекс робіт, за результатами яких можна одержати інформацію про природні особливості ділянки будівництва, рельєф території, а також наявність на ній будівель, споруд і інженерних мережах. У результаті проведення цих робіт фахівці отримують дані про структуру і геологічному складі порід на об’єкті будівництва. Ці роботи включають в себе комплекс заходів з оцінки стану антропогенного навантаження на навколишнє середовище, а також прогноз наслідків проведення будівельних робіт.
Створення планово — висотних геодезичних мереж. Створення таких мереж необхідно не тільки для якісного і точного виконання різних видів зйомки, але і для подальшого виробництва геодезичних розбивочних робіт на будівельному майданчику.

Цей вид робіт є обов’язковим для підготовки інженерно — топографічного плану. У це поняття входить широкий спектр робіт зі складання топографічних карт і планів місцевості з використанням різних інструментів і способів зйомки. Цей вид робіт актуальне, якщо на будівельному ділянці є рідкісні і цінні породи рослин чи дерев. Подеревна зйомка дозволить визначити, які з них можна вирубувати, а які ні, і розрахувати вартість вирубки лісу.
Геодезичні роботи (винос проекту в натуру). Розбивочні роботи представляють собою здійснюваний у кілька етапів процес перенесення креслень проекту в натуру. Всі кути і відстані відкладаються безпосередньо на місцевості. В результаті проведення обмірних робіт фахівці отримують повну і точну геометричну інформацію про фактичні розміри споруди та її складових елементів, в тому числі, про площі будівлі, висотному і плановому положенні конструкцій, їх прямолінійності і перпендикулярності і т. Ці документи згодом служать основою для проектування та здійснення подальших будівельних робіт.