Кар’єра Марго Роббі — австралійська актриса

7-7-2019

Карьера Марго Робби - австралийская актриса
Марго Роббі – популярна красива Голлівудська актриса, родом з Австралії. Отримала всесвітню популярність завдяки ролі Наомі в кінокартині , до цього була нікому не відомою актрисою.

В яких фільмах актриса отримала роль, як складається її життя, і що про неї не знають навіть найвідданіші шанувальники. Її батьки були простими фермерами і проживали в дуже популярному туристичному місті Австралії. Батько – Майк Роббі кинув сім’ю відразу після народження дочки. Дане зрада дочка не простила йому і не підтримує з ним відносин. Мати Сарі Кесслер разом з бабусею і дідусем виховувала чотирьох дітей. Після розлучення сім’я margot-robbie переїхала в будинок на фермі батьків її матері. Марго в дитинстві була дуже допитливою і прагнула навчитися всьому.

Так, молода майбутня акторка відвідувала театральний студії, навчалась танцям і вчилася серфінгу. До того ж життя на фермі навчила її рубати дрова і доїти корів. По закінченні місцевої школи, Марго змогла вступити в місцевий коледж Саммерсет і успішно його закінчила. Ще під час навчання в школі, Марго, щоб допомогти своїй родині, працювала відразу в трьох місцях: покоївки, продавщицею в ларьку і офіціанткою. Коли їй було 17 років, зовсім молода майбутня актриса поодинці переїхала в столицю і почала свою дорогу до слави.

Тут Марго стала відвідувати курси акторської майстерності, щоб їх оплачувати, їй довелося влаштуватися в ресторан швидкого харчування сабвей. Щоб отримати хоч якусь роль, їй доводилося ходити на різні проби і кастинги. Спочатку її ролі були невеликими, до того ж її не вказували в титрах. Але участі в таких фільмах допомогли актрисі. Завершивши свою участі в даній картині її запрошують в телесеріал . Також Марго була 18 разів номінована на різні премії і нагороди. Цікаві факти Відомо, що Марго Роббі вага якої складає всього 54 кілограми ніколи не сиділа на дієті. Марго Роббі зростання, якої складає 168 сантиметрів, є однією з найсексуальніших зірок Голлівуду. За знаком зодіаку Марго відноситься до ракам, а у східному гороскопі є конем. Кадри з участю актриси у фільмі стали найпопулярнішими у фільмі.