Книги про Юридична література і Право

3-25-2020

not found
з 00 до.
Також хочемо вам порекомендувати mybook.biz.ua
Антикварно — букіністична салон вітає всіх любителів і шанувальників старої антикварної книги, колекціонерів старовинних листівок, карт, гравюр, бронзи, порцеляни. У нашому магазині ви зможете придбати букіністичні видання, зібрання творів, книги з російської та зарубіжної історії, географії, енциклопедії, словники. Ми допоможемо вам продати антикваріат, букіністичні книги, предмети колекціонування.
Сплата за придбаний товар здійснюється готівковими грошима. Бинтової корінець з тисненням назви золотом. У декількох перших сторінок професійно відреставровані куточки.
Матеріали для розробки сравнительнаго вивчення теорії і практики уголовнаго законодавства. На титульному аркуші штамп особистої бібліотеки. Бинтової корінець з тисненням назви золотом. Переклад з німецької під редакцією Б. Бинтової корінець з тисненням назви золотом.
Виписка з журналу розпорядчого засідання Революційного Військового Трибуналу Київ.
Паперовий типографський бланк, заповнений з одного боку на друкарській машинці; з іншого — пір’яний ручкою.
Державне право найважливіших європейських держав.
Видано під редакцією і з передмовою] Н. У полукожаном владельческом палітурці часу видання. По корінцю тиснення назви золотом. На шмуц титулі і титульному аркуші владельческие запису. Видаваний за Височайшим повелінням Комісією Складання Законів.
На титульному аркуші інвентарні номери (книга бібліотечних штампів не має). У суцільношкіряній замовний палітурці часу видання. За кришок — блінтове тиснення орнаментальних рамок, по корінцю орнаменту і назви золотом. 2 — е видання вийшло під заголовком . Є підкреслення в тексті олівцем. Бинтової корінець з тисненням назви золотом. Положення про губернських і повітових земських установах.
На титульному аркуші друкарський владельческий екслібрис. У полукожаном владельческом палітурці часу видання. Бинтової корінець з тисненням назви золотом.
В паперовій видавничої друкованої обкладинці з професійною реставрацією по корінцю. Тиснення назви з корінця і верхній кришці. На титульному аркуші штамп особистої бібліотеки. Тиснення назви з корінця і верхній кришці. Бинтової корінець з тисненням назви золотом. В паперовій видавничої друкованої (професійно реставрованої) обкладинці. Відмінність від стандартних адрес — календарів — акцент на відомостях юридичного характеру. З численної рекламою на окремих аркушах. Бинтової корінець з тисненням назви золотом. З збереженням видавничих ілюстрованих обкладинок всередині цельнокожаного владельческого замовного палітурки. Бинтвой корінець з тисненням назви золотом. Форзаци обклеєні кольоровим папером, декоровані золототисненным бордюром.