Лечение наркомании

6-14-2017

ЛКЦ Сану проводить лікування різних видів наркотичної залежності (опіатів, психостимуляторів, канабиоидов) і токсиманий. Лікування перерахованих вище залежностей відбувається тільки в умовах стаціонару, як регламентують наркологічні стандарти. Лікування наркоманії проходить з використанням інтенсивної лікарської терапії, спрямованої на патогенез і симпатологию клініки синдрому відміни. Після курсу інтенсивної терапії пацієнти проходять другий етап підтримує і відновного лікування наркоманії, в тому числі і реабілітацію. У нас найкраще, Лечение наркомании.

ЛКЦ Сану співпрацює з центрами тривалої реабілітації та ресоціалізації людей, що мали залежність. Ми можемо порекомендувати один з них для подальшого закріплення отриманого результату.

На жаль, наркозалежних людей в сучасному світі стає все більше і більше. Захворювання носить багатосторонній характер, саме тому без реабілітації до звичайного життя повернутися неможливо. Це пояснюється тим, що в мозку порушуються біохімічні процеси, якщо бути більш точними, то порушується робота нейромедіаторів мозку, а це в свою чергу призводить до того, що людина починає вживати знову і знову. Однією з умов лікування наркоманії є повна ізоляція пацієнта. У нас реалізовані всі психотерапевтичні умови, пацієнт ретельно ізольований від зовнішнього світу.