Лікування наркоманії

12-7-2016

Лікування наркоманії

Наркомания — це важке захворювання, яке лікується з великим трудом. Затягувати з лікуванням наркоманії ні в якому разі не можна. Пропоную вам Лікування наркоманії в Одесі

У суспільстві досі існує думка, що наркоманами стають люди з-за своєї розбещеності і безвольність. Наркоман сприймається, як людина кончений, ні на що не здібний. Відповідно, і саме лікування сприймається як порожня трата часу і грошей.

Ставлення суспільства до наркотичної залежності завжди відрізнявся підвищеним негативізмом. В той час, як ставлення до алкоголізму набагато більш терпиме.

Чому це так? Можливо, в силу того, що алкоголь, на жаль, є социальноприемлимым, широко доступний, присутній у житті більшості людей.

З алкоголем пов’язані традиції святкування Нового Року немислимо без келиха шампанського, на дні народження та ювілеї закуповуються різні напої. Відзначити подію — це неодмінно алкоголь. Алкоголіку не доводиться порушувати свої принципи і закон заради вживання. Алкогольне вживання руйнує набагато повільніше особистість людини.

Як формується наркотична залежність

Наркотики формують залежність з першого разу. Наркоманія руйнує особистість людини в найкоротші терміни. Особливо сучасні наркотики, такі як спайс, солі і т. д. Думки про те, що можна вживати якийсь час і потім кинути — ілюзії, вигідні і поширювані тими, хто живе за рахунок торгівлі наркотиками. Навіть у відсутності абстиненції (ломки) залежність вже є. Після місяця регулярного вживання виникає сильна абстиненція або синдром відміни, який відображається не тільки на психічному, емоційному рівні, але, в першу чергу на фізичному.

Абстиненція — це напруга в м’язах, розбитість, слабкість, підвищене слиновиділення, пітливість, головні болі, порушення сну і апетиту. Можливі судоми, збої в роботі серцево-судинної системи. Залежні, які пережили один раз хоча б день абстиненції або «ломки» без медикаментозної підтримки, панічно бояться цього стану. Страх перед «ломкою», навіть при наявності бажання зупинитися, штовхає наркомана на новий пошук речовини. У багатьох сучасних наркотиків таке поняття, як фізична «ломка» або абстиненція відсутні. Але психічна, емоційна ломка буває настільки сильною, що прожити його без допомоги фахівців, самостійно неможливо.