mp3

11-18-2016

mp3Здавалося б, що немає нічого простіше, ніж вибрати хороший плеєр. Адже вимоги, які пред’являються до пристрою, досить прості. Однак, тут є деякі нюанси, про які ми розповімо вам в цій статті. Пропоную mp3 скачать бесплатно

Крок перший: визначтеся з типом плеєра Перед тим, як йти в магазин за плеєром, визначитеся, для яких цілей він вам потрібен. Адже зараз є пристрої, які не тільки відтворюють музику, але і надають можливість перегляду відео та фотографій, прослуховування радіо, читання книг, записи на диктофон. Якщо ви бажаєте просто послухати музику, то вам слід купити купити MP3-плеєр без наворотів, який відтворював би більшість музичних форматів і ловив радіо (наприклад, DIGMA Q3 4Gb). Такий плеєр буде компактним.

Крім того, він зможе довгий час працювати без підзарядки. Якщо ви хочете крім прослуховування музики ще й переглядати фото та відео файли, то вам краще придбати портативний медіаплеєр. Він підійде особливо тим, хто багато часу проводить у дорозі і не любить нудьгувати. При купівлі такого девайса зверніть увагу на обсяг пам’яті — чим він ширший, тим більше ви зможете закачати файлів на плеєр. Стаціонарний медіацентр — це невеликий пристрій з великим екраном, відео та аудіо виходами. Крім високої якості звучання такий плеєр дозволяє переглядати на великому дисплеї відео та фото файли. А за допомогою численних роз’ємів можна підключити пристрій до телевізора, комп’ютера і зовнішнім електронним носіям. Є три види mp3-плеєрів: Flash, HDD і CD. Останній призначений для вопросизведения музики з CD-дисків.

Але на жаль, він великий і споживає багато електроенергії. База HDD MP3-плеєра — жорсткий диск. Завдяки йому ємність пам’яті такого плеєра збільшується до 16 Гб. Правда, сам жорсткий диск дуже чутливий до механічних пошкоджень. Тому з HDD MP3-плеєром треба дуже обережно поводитися. Найпопулярнішим є Flash MP3-плеєр. Його плюси — низька вартість, компактність і низьке енергоспоживання.

Такі пристрої бувають із зовнішнім і з вбудованою картою пам’яті. Ємність накопичувача досягає тридцяти двох гігабайтів. У свою чергу, Flash MP3-плеєри діляться на три типи. До першого належать прості моделі або з дуже маленьких монохромним дисплеєм, або зовсім без нього. Такі плеєри легкі й компактні.

Вони призначені для програвання музичних файлів і для прослуховування радіо. Іноді вони оснащуються диктофоном. До другого типу відносяться Flash MP3-плеєри з кольоровим дисплеєм розміром від 1 до 7 дюймів, завдяки якому ви зможете складати play-листи і вибирати музичні пісні, а також читати книги, переглядати відео і фото ролики. Такі плеєри, на жаль, споживають більше енергії. До третього типу належать Flash MP3-плеєри-диктофони. Це цифровий диктофон з навушниками і вбудованим FM-тюнером.

Четвертий тип — це плеєр-накопичувач, оснащений вбудованим USB-штекером для підключення пристрою до комп’ютера. Ціни в інтернет-магазинах: Digma MP3-плеєр Cyber R2 8Гб, чорний flashcom.ru 1390 Р. SONY nwz-b183fзолотой Плеєр nwz-b183f золотий etalon-bt.ru 3368 Р. Fiio Плеєр X1 II Silver Pleer.ru 7888 Р. DM 64GB AIPLAY для Apple iPhone\iPad\iPod Touch з роз’ємом Lightning MFI білий flashcom.ru 6590 Р. Крок другий: пам’ять плеєра В якості носія інформації В MP3-плеєрах використовується флеш-пам’ять або жорсткий диск. Останній є дуже ємним носієм, але із-за своєї конструкції дуже ненадійний. Флеш-пам’ять, навпаки, менш містка, але більш міцна і компактна, ніж жорсткий диск.

Пристрій з флеш-пам’яттю може зберігати до тридцяти двох гігабайт інформації, а з жорстким диском — до в десять разів більше. Для тих, хто часто оновлює вміст свого play-листа, підійде MP3-плеєр з флеш-пам’яттю. Якщо ж ви хочете дивитися відео ролики і фільми, краще купити MP3-плеєр з пам’яттю понад шістнадцяти гігабайт. Щоб визначити обсяг пам’яті, пам’ятайте, що одна пісня (в середньому) важить приблизно 4 Мб. Виходить, що на MP3-плеєр з пам’яттю 1-2 Гб може поміститися від 250 до 500 пісень.

Крок третій: так важливий дисплей Як вже говорилося вище, недорогі MP3-плеєри оснащуються маленькими монохромними екранами, розмір яких коливається в межах 1,5 дюймів. Також існують моделі, на яких і зовсім немає екрану. Як правило, це іміджеві плеєри, створені у вигляді кулона.

Портативні медіацентри оснащуються дисплеями з діагоналлю екрана від 1 до 1,7 дюймів. Якість зображення буде залежати від роздільна здатність екрану — чим воно вище, тим краще. Існують MP3-плеєри і з сенсорними екранами. У стаціонарних медіаплеєрів екрану немає.

В якості дисплеїв можна використовувати телевізор, а також монітор ноутбука або комп’ютера. Вони підключаються через спеціальні роз’єми. Подібні MP3-плеєри відтворюють відео найвищого дозволу. Якщо ви хочете купити MP3-плеєр тільки для прослуховування радіо і музики, то виберете модель з маленьким екраном. Якщо ж крім музики вас цікавлять ще й фотографії з фільмами, то виберете MP3-плеєр з великим екраном. При цьому обов’язково зверніть увагу на його дозвіл. Розмір екрану МП3-плеєра повинен бути таким, щоб на ньому було добре видно інформація про композицію, рівні звуку, зарядці акумуляторної батареї і налаштуваннях еквалайзера. Оптимальним варіантом буде MP3-плеєр з діагоналлю екрану 2,4 дюйма.

Крок четвертий: формати, підтримувані пристроєм При виборі MP3-плеєра зверніть увагу на формати аудіо і відео, які він підтримує. Добре, якщо можель крім основних форматів AVI і MP3 буде підтримувати ще й FLAC, ACC, WMA і OGG. Останній формат дозволяє зберегти якість звучання при стиску файлу. WMA формат за якістю звуку краще і менше за обсягом, ніж МП3. З цієї причини для максимального наповнення MP3-плеєра піснями краще, щоб він був сумісний з форматом WMA. Якщо ви хочете читати електронні книги, то краще вибрати MP3-плеєр, що підтримує формати TXT. І нарешті, формат flac від всіх інших відрізняється відсутністю зниження якості. Але одна пісня в даному форматі займе близько 250 Мб пам’яті.