На що звернути увагу при виборі шолома

11-26-2018

На что обратить внимание при выборе шлема
Номер сертифікату ви можете побачити на етикетці шолома. Зазвичай він відображає рік останнього оновлення стандарту. Так, наприклад, вказівка «ASTM F1163-04a – SEI» розповість вам про те, що шолом був випущений у відповідності з попереднім стандартом SEI (останній стандарт ASTM-F1163-2015 – ви можете побачити на фотографії вище). Європейські Директиви в останній раз (на дату публікації нашої статті) оновлювалися 1 листопада 2016 року.
Також хочемо вам порекомендувати список товаров
Для багатьох з нас при виборі тієї або іншої речі головну роль відіграє питання ціни. І саме з шоломами стара приказка «Ви отримуєте те, за що платите» спрацьовує далеко не завжди. Деякі з найбільш безпечних моделей можуть обійтися вам дешевше $ 100. З іншого боку, шоломи відомих брендів, що мають навіть меншу або настільки ж високу ступінь захисту, можуть коштувати більше $ 2000. За що ви заплатите? За велику комфортність, за вишуканий дизайн, можливість модифікації шоломів за вашим смаком, за зносостійкість і впевненість в якості продукції. Кожен вирішує це питання самостійно. Радує одне – сучасні шоломи дозволяють нам виглядати жіночно і на тренуваннях, і на бойовому полі, адже кінний спорт, так чи інакше стає переважно жіночою.
Відповідність розміру голови — одна з найважливіших характеристик шолома. Але двох однакових голів не буває. Багато виробників пропонують дві, а іноді і більше різних мірних лінійок в доповнення до традиційної, з трьома розмірами. Деякі виготовляють моделі лише однієї форми, але є й ті, хто може запропонувати вам деякі варіанти. Так, одна і та ж модель може бути доступна в «круглої», «овальної» і «довгасто-овальної» формах.
Сьогодні багато компаній пропонують можливість змінювати шолом у відповідності з вашими побажаннями або підганяти його під ваш розмір. Деякі виробники пропонують регулювання у внутрішній зоні із застібкою типу «гак-петля». Інші передбачають певну систему позиціонування або коліщатко в задній частині шолома. Інструкції по використанню конкретної системи додаються до кожного шолома. Вони настільки важливі, що найчастіше їх прикріплюють до виробу таким чином, що вам знадобляться ножиці, щоб видалити їх.
Після того, як ви знайшли шолом, який відповідає усім зазначеним вище критеріям, надіньте його і походіть трохи по магазину. Буде достатньо 15 хвилин. Тепло вашої голови трохи змінить форму шолома, як правило, в кращу сторону. Якщо ви відчуваєте біль або неприємні тиск, якщо на вашому лобі з’являються червоні плями, пошукайте іншу модель.