На якому морі краще провести відпустку.

10-29-2018

На якому морі краще провести відпустку.

Звичайно, високий сезон у Туреччині — це безліч туристів на вулицях, черги до головних визначних пам’яток, галасливі базари і яскраві турецькі ночі. Якщо приїхати на будь-який курорт Туреччини в жовтні, наближення закінчення сезону можна відчути у розміреного життя курортного міста, не властивої спекотним липня і серпня. Насправді Туреччина — це країна, приїхати в яку буде цікаво в будь-який час року. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі есть.
Влітку найкраще засмагати на пляжах, навесні і восени — самий прекрасний період для вивчення багатої історії цієї країни і знайомства з життям її народу, а зима — ідеальний час для заняття гірськолижним спортом на зимових курортах Туреччини. Вже багато років Туреччина є одним з найпопулярніших туристичних напрямків для тих мандрівників, які бажають провести відпустку на березі моря, насолодитися мальовничою природою, поїхати на цікаві екскурсії і отримати незмінно високий сервіс обслуговування.
Літній сезон у Туреччині починається в середині квітня і закінчується в середині жовтня. На кожному курорті Туреччини спекотна погода переноситься по — різному. Так, наприклад, 40° С тепла на Середземномор’ї (Анталія, Кемер, Белек) будуть більш відчутні через властивої цього регіону вологості. На курортах Егейського моря (Бодрум, Кушадаси, Мармарис) високі літні температури переносяться легше, так як тут більш сухий клімат. На курортах Туреччини восени починається оксамитовий сезон.