Ноутбук APPLE MACBOOK AIR

1-14-2020

not found
Цей товар не може бути доставлений у обрану країну. ‘,’* Купони отримують ті користувачі, які першими їх запросять. ‘,»* Якщо обмін не вдасться, монети будуть повернуті. ‘,’* Купони отримують ті користувачі, які першими їх запросять. ‘,»* Якщо обмін не вдасться, монети будуть повернуті. ‘,’* Купони отримують ті користувачі, які першими їх запросять. ‘,»* Якщо обмін не вдасться, монети будуть повернуті. ‘,’* Купони отримують ті користувачі, які першими їх запросять.
Також хочемо вам порекомендувати макбук air
В даний момент немає доступних купонів. ‘,’* Купони отримують ті користувачі, які першими їх запросять. ‘,»* Якщо обмін не вдасться, монети будуть повернуті. ‘,’* Купони отримують ті користувачі, які першими їх запросять. «,»* Якщо обмін не вдасться, монети будуть повернуті.
На жаль, цей товар тепер недоступний.
Розрахувати вартість виходячи з країни доставки і кількості.
Доставка безкоштовна при замовленні від визначеної суми.
Суми можуть відрізнятися в залежності від міста і кур’єрської служби.
У разі поломок складіть акт і відкрийте спір в магазині.
Переконайтеся, що збережена оригінальна упаковка.
Відкрийте спір на повернення в особистому кабінеті.
Введіть трек — номер посилки в особистому кабінеті. Apple MRE92RU/ A представлений в декількох кольорах: Space Grey, Сріблястий, Золотий. Порадувало, що MacBook Air був в оригінальній транспортної коробці від Apple. Купівля від 06 лютого: до Пітера дуже швидко 2 дні , брав у расрочку від Тінькофф теж норм працюють швидко, все згідно опису. я цей епл терпіти не можу , але MacBook це крутотенюшка, досі пір під враженням від його роботи, єдиний мінус це зарядка тендітна і на довго її не вистачить, шукайте протектора на провід. Купівля від 09 березня: Відмінний товар, доставка в Ставрополь 2 дні. Привезли доставкою dpd, куточки коробки трошки пом’ялися, т. до доп упаковка відсутня, звичайний пакет .
Найпростіший спосіб дізнатися свій розмір — виміряти стопу.
Вам знадобляться аркуш паперу, ручка/ олівець і лінійка.
Покладіть аркуш А4 на підлогу і встаньте на нього однією ногою.
Акуратно обведіть стопу олівцем або ручкою.
Прикладіть лінійку до отриманого силуету і виміряйте його від однієї крайньої точки до іншої.
Порівняйте отриманий результат з таблицею розмірів.
Якщо ви вагаєтесь між двома розмірами і не можете вибрати, рекомендуємо взяти варіант більшого розміру.
Якщо вибраний розмір вам все — таки не підійшов, можна вдатися до простої і безкоштовною процедурою повернення товару протягом 14 днів. Ознайомтеся з умовами, щоб дізнатися більше.