НОВИЙ АБО Б/У АПАРАТ УЗД

8-30-2018

У кожного, хто зібрався купити УЗД апарат, виникає резонне питання: «Вибрати новий або старий ультразвуковий сканер?» Обидва варіанти мають свої переваги і недоліки. Здавалося б, які мінуси можуть бути у нової техніки в порівнянні з колишньої у вживанні? Насправді, є ряд нюансів, які слід вивчити перед покупкою. Хочу порекомендувати купити найкращий УЗИ АППАРАТ SONOSCAPE

Купівля нового обладнання
Головні аргументи на користь нового УЗД-апарату — відсутність напрацьованих годин і гарантія від виробника. Ви отримуєте в своє розпорядження пристрій з повним ресурсом для безвідмовної багаторічної служби (згідно з офіційною нормативно-технічною документацією). В запчастин немає вироблення, а будь шлюб або поломку механізму гарантовано виправить компанія-постачальник.

Сучасні діагностичні системи підтримують передові технології, що надає можливість розширити список послуг медичної установи, досягти високої точності в постановці діагнозу, завоювати довіру і прихильність пацієнтів. Окремо треба згадати ергономічний дизайн і добре оптимізований інтерфейс: зручний і простий в роботі апарат підвищить пропускну здатність кабінету УЗ-діагностики.

Серед очевидних мінусів:

висока ціна;
недолік інформації про практичності і надійності щойно вийшла моделі;
сире програмне забезпечення;
дорогі комплектуючі;
відсутність спільноти фахівців-практиків.
Перед тим, як зробити остаточний вибір, дайте собі відповідь: «Ви готові переплатити за право першим запустити пристрій, знаючи, що на вторинному ринку продаються системи з аналогічною функціональністю вдвічі дешевше?»

Покупка б/у сканера
Якщо розібратися, вибір вживаного УЗД апарату має ряд вагомих переваг:

доступна ціна;
якість перевірена часом;
згуртоване ком’юніті користувачів;
доопрацьоване З;
широкий асортимент реставрованих та б/в запчастин в хорошому стані.
Але для того щоб не помилитися, треба розуміти, на що звернути увагу. За невеликі гроші можна придбати сканер з характеристиками, які відповідають сучасним вимогам. Чітко визначитеся з завданнями, для яких ви купуєте УЗД апарат. Вивчивши кон’юнктуру ринку, можна підібрати колишню у вживанні модель з функціональністю, аналогічної нової техніки. При цьому економія досягає 2-2,5 рази. Перевага в ціні дозволить швидше окупити інвестиції і почати заробляти.

Вибираючи старий сканер, вивчіть досвід інших лікарів-сонографистов. Пробувши в продаж кілька років діагностична система напевно встигла продемонструвати свої сильні і слабкі сторони, обзавестися шанувальниками і зібрати сотні корисних рекомендацій. Відгуки бувалих користувачів дають наочну картину того, з чим вам доведеться мати справу. Зупиніться на пристрої, який успішно продається і експлуатується по всьому світу. Забезпечте собі простір для маневрів: бажано, щоб апарат можна було доукомплектувати за власним розсудом в перспективі. Такий підхід продовжить його експлуатаційний термін життя на кілька років і дозволить максимально реалізувати потенціал.

Вважається, що не нова техніка частіше виходить з ладу, — це стереотип, який нав’язали маркетологи. Хороший магазин продає тільки справний і надійне обладнання. Дізнайтеся, скільки років компанія присутня на ринку, що про неї говорять клієнти, дає вона гарантію. Наприклад, компанія RH надає гарантію на б/у УЗД апарати та датчики на 12-18 місяців. Перед тим, як надійти у продаж, пристрої перевіряються інженерами і тестуються на фантомах. Зношені запчастини замінюються. Досвідчені фахівці сервісного центру завжди готові оперативно вирушити на допомогу в разі «форс-мажору».