Основні види редукторів.

7-12-2018

Основні види редукторів.

Черв’ячний редуктор являє собою один із видів механічних редукторів, в основі якого лежить принцип черв’ячної передачі. Механічна передача здійснюється шляхом зачеплення черв’яка і пов’язаного з ним черв’ячного колеса. Збільшення крутного моменту в механізмі здійснюється шляхом перетворення енергії, одержуваної від вхідного вала. Черв’як являє собою гвинт зі спеціальною різьбленням. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Купить шестерни для редуктора.
Провідне ланка черв’ячної передачі в більшості випадків — черв’як, а ведений — черв’ячне колесо. Залежно від видів розрізняють одноступінчаті редуктора, які є найбільш поширеними і двоступінчасті редуктори черв’ячні (наприклад, можуть використовуватися при великих передаточних числах). Конструктивно одноступінчатий редуктор черв’ячний виконується з розміщенням черв’яка (гвинта) горизонтально або вертикально збоку колеса, під або над ним.
При цьому схема механізму (розташування черв’яка) вибирається з врахуванням кутової швидкості вала і вимог до компонування. Редуктори черв’ячні характеризуються високою швидкістю ковзання, яка в свою чергу, залежить від характеристик зубів і вхідний швидкості. Тому вони потребують особливої мастилі.