Основні визначні пам’ятки Хмельницька.

1-17-2019

Основні визначні пам’ятки Хмельницька.

Історики до цих пір не прийшли до єдиної думки з приводу дати заснування Бєлгорода. Деякі вчені вважають, що це сталося при Ярославі Мудрому, інші відсувають «день народження» поліса ще на кілька століть в глиб століть. За століття свого існування місто пройшов шлях від прикордонної фортеці до обласного центру з розвиненою промисловістю та культурою. Пам’ятки Бєлгорода, фото та описи яких представлені нижче, викликають великий інтерес у туристів. Серед безлічі цікавого, що подивитися в Бєлгороді належить допитливому мандрівникові, є кілька пам’яток, без відвідування яких не обходиться жодна оглядова екскурсії. Вони вважаються своєрідними візитними картками міста. Багато бєлгородці вважають засновником міста Володимира Красне Сонечко, тому поява пам’ятника великому князю тут не викликає подиву. Гроші на нього жертвували городяни, меценати, промислові підприємства. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі мебель сайт каталог.
Володимир Святославович, одягнений в царські шати, спирається однією рукою на щит, а інший благословляє місто православним хрестом. За довгу історію церква побачила чимало. Під час ВІЙНИ будівля сильно постраждала від обстрілу, але зумів встояти. Два рази, вже в післявоєнні роки, храм ледь не знесли, а потім перетворили на концертний зал. собор повернувся в лоно церкви. У 60 — х роках минулого століття міська влада прийняли рішення про створення в центрі міста меморіально — паркової зони на честь перемоги радянського народу у ВВВ. Незабаром, в мальовничому місці на березі річки Везелки з’явилися впорядковані алеї, газони, клумби, перші пам’ятки. , коли парк був урочисто відкритий. Тут туристи зможуть побачити стелу на честь нагородження Бєлгорода Орденом Вітчизняної війни, монумент Перемоги, алею Слави, вздовж якої встановлені бюсти воєначальників, відвідати музей — діораму.
Ім’я Бєлгорода, удостоєного почесного звання , вписане в літопис Великої Вітчизняної війни. Недалеко звідси сталася найбільша в світовій історії Курська битва, після поразки в якій, III Рейх позбувся елітних піхотних та танкових частин. У дні святкування 70 — річчя визволення міста від фашистської окупації тут встановили пам’ятник, присвячений цій знаменній події. Статуя античної богині встановлено на вершині високої стели. Ніка як би ширяє над площею, розкинувши руки і осіняючи місто лавровою гілкою – символом великої Перемоги. Оригінальна скульптурна композиція привертає увагу не тільки своєю колоритністю. В ясну погоду тінь, відкинута позолоченою стрілкою, допоможе визначити час з точністю до 10 хвилин. Стела і часові маркери розміщені в гранітній чаші, що має діаметр 11 м. В темний час доби, коли включається підсвічування, на гігантському циферблаті з’являється зображення фрагмента зоряного неба.