Освіта за кордоном

8-26-2020
Навчання за кордоном. Англійська за кордоном. Німецька в Німеччині ...

Компанія «Students International» — лідер в сфері надання послуг з підбору і оформлення навчальних програм за кордоном. Students International  безпосередньо співпрацює з сотнями університетів, коледжів, шкіл та літніх мовних таборів, а значить, наші клієнти можуть бути впевнені, що знайдуть ту програму, яка максимально відповідає їх вимогам і запитам. Також хочемо вам порекомендувати studinter.ua освіта за кордоном.

У нас Ви знайдете: — величезний вибір мовних курсів для дітей і підлітків в країнах Європи (Великобританія, Іспанія, Німеччина, Швейцарія, Франція, Мальта та ін.), А також США і Канади. Такі програми поєднують активний відпочинок з вивченням мови і дають дитині можливість побачити світ, покращити мовні навички, знайти нових друзів і повірити в свої сили.

— мовні курси для студентів, які планують навчатися в за-рубіжному вузі.

— програми стажування та обміну для тих, хто хоче отримати досвід роботи в закордонній компанії і тим самим поліпшити свої шанси на високооплачувану посаду або роботу в міжнародній компанії.

— програми підготовки до вступу в університети і коледжі країн Північної Америки, Австралії та Європи. Такий курс також включає знайомство із закордонною системою освіти і дає поради як легше освоїтися в новій країні.

— допомога в оформленні та подачі документів до обраного ВНЗ.

— програми МВА, успішне завершення яких додає чимало плюсів, як при веденні власного бізнесу, так і при роботі на керівних посадах.

Ставши клієнтом компанії Students International, Ви отримуєте:

Ні для кого не секрет, що успіх і задоволеність власним життям багато в чому залежить від особистісної реалізації в роботі. У сучасному світі конкуренція висока як ніколи, тому до вибору навчального закладу варто підходити з особливою ретельністю. Отримання вищої освіти в престижному університеті — це свого роду інвестиція в майбутнє. Правила подачі документів, вимоги до абітурієнта, рівень знання мови, освітня система можуть відрізнятися в кожному вищому навчальному закладі. Саме тому варто звернути увагу на підготовчі курси, які пропонує компанія Students International. Вони розроблені з урахуванням позитивного досвіду підготовки студентів в різні навчальні заклади світу, а також актуальних вимог провідних світових коледжів і університетів.

Успіхи клієнтів компанії Students International говорять самі за себе. Батьки, чиї діти їздили в літні мовні табори, з радістю відзначають їх прогрес у вивченні іноземної мови і хваляться в соцмережах фотографіями щасливих чад на тлі закордонних визначних пам’яток. Студенти престижних ВНЗ Америки, Австралії, Великобританії, Німеччини, Китаю, Іспанії, Франції діляться з нами своїми історіями про те, як навчання за кордоном допомагає їм розкривати власний потенціал, стажуватися у лідерів в галузі і будувати кар’єру, не обмежуючи себе рамками однієї країни. Серед наших клієнтів студенти з різних куточків України — Києва, Одеси, Дніпропетровська, Харкова, Чернігова, Сум, Черкас, Полтави, Кіровограда, Запоріжжя, Миколаєва, Львова, Івано-Франківська, Ужгорода, а також з десятків інших населених пунктів.

Компанія Students International має величезну базу навчальних програм для дітей, підлітків, абітурієнтів та дорослих. Індивідуальний підхід, увага до кожного клієнта, доброзичливість і професіоналізм наших менеджерів гарантують підбір кращою навчальною програми для Вас і Ваших дітей.