Правильне зберігання зернових культур.

2-20-2018

Правильне зберігання зернових культур.
Професійне виготовлення та відновлення ангарів в самі короткі терміни. Ні для кого не секрет, що правильне зберігання зерна є запорукою успішного розвитку аграрного бізнесу. Незважаючи на те, що способів зберігання зерна досить багато, в даній статті мова піде про зберігання в зерносховищах. В першу чергу важливо щоб зерносховища зводилися з урахуванням фізичних властивостей зерна. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купити навантажувач зерна.
Головна перевага безкаркасних арочних зерносховищ в тому, що при необхідності вони можуть бути легко дооснащені різним обладнанням, наприклад датчиками температури або сушарками. Це дозволить підтримувати рівень вологості в зерносховище в межах 60 — 75%, що є оптимальним середовищем для більшості зернових культур.
Вентиляція зерна — це обов’язковий процес, який допомагає запобігти його псуванню. Вентиляція здійснюється спеціально охолодженим повітрям, температура якого становить +6, +8°С. Насамперед, ніколи не можна змішувати різні типи і сорти зерна.