Професійна косметика: чи можна їй довіряти, і чи є сенс переплачувати

10-6-2017

За статистикою, на виставці «Інтершарм» (одна з найбільших міжнародних виставок професійної косметики та обладнання для салонів краси), щорічно виходить більше 20 нових марок косметичних засобів.
Як не заплутатися в такому розмаїтті?
Я умовно виділяю 3 категорії: косметика мас-маркет, аптечні лінії і професійні засоби.
До першої відносяться препарати, що продаються в вільному доступі в мережевих магазинах.
Аптечні марки (як видно з назви) можна придбати тільки в аптеках.
Професійні засоби використовують у своїй роботі лікарі-косметологи і медичні сестри по косметології, однак практично в кожній лінійці представлені і засоби для домашнього догляду. Їх метою є збереження і посилення ефекту від салонних процедур.рекомендую вибрати https://imageskincare.com.ua/

Професійна косметика: чи можна їй довіряти, і чи є сенс переплачувати?
Склад препаратів може бути схожим. Досить згадати всіма улюблену гіалуронову кислоту: рідко, щоб її не використовували в своїх засобах виробники косметики.
Принципова ж відмінність полягає в відсотку введення (змісту) активних компонентів та їх унікальності.
На жаль, ні на одному кремі Ви не побачите відсоток введення, у складі на міжнародному мовою перераховуються всі складові списком.
Суворо дотримується правило: на першому місці вказується компонент з максимальним відсотком введення, а на останньому з мінімальним. Тому, наприклад, якщо в сироватці гіалуронова кислота знаходиться ближче до кінця списку інгредієнтів, можна розуміти її невелика кількість.
Як дізнатися, що засіб відноситься до розряду професійних

Звертайте увагу на виробника, на представленість даної марки в косметологічних клініках і салонах краси, на відгуки про ефективність і безпеку.
Професійну косметику, що мається на увазі в назві, використовують професіонали: лікарі-косметологи, дерматологи, эстетисты. Нагадую, на кожен засіб має бути свідоцтво про державну реєстрацію та декларація про відповідність із синьою печаткою організації, яка є офіційним дистриб’ютором цієї марки на території РФ.
Не соромтеся запитувати дані документи в медичних центрах і салонах краси: це, в першу чергу, Ваша безпека!
Може бути дешевою професійна косметика
Не завжди дорого означає добре. І навпаки, якщо препарат – дешевий (хоча це поняття дуже відносне), не можна автоматично ставити ярлик, що він поганий.
Ціна кінцевого продукту складається з багатьох витрат: розробка рецептури, пошук нових активних формул та інгредієнтів, їх закупівля, клінічні випробування, упаковка, масовий випуск продукції, отримання необхідних сертифікатів, реклама-просування.
Відповідно, вартість преміум-марки мас-маркет може досягати великих цифр, одночасно з цим, ціна професійних засобів, наприклад, підмосковних виробників, буде значно нижче.
Завжди професійна косметика більш ефективна?

Професійна косметика: чи можна їй довіряти, і чи є сенс переплачувати? рис-3
Як правило, так. У своїй роботі я використовую тільки марки професійної косметики для досягнення максимальної ефективності від проведених процедур. Поряд з домашньої лінією, що цей ефект триває тривалий час.
Але не можу сказати, що всім своїм пацієнтам я рекомендую спользоваться тільки професійними косметичними засобами.
Все-таки зараз пацієнти звертають увагу і на вартість продукції, і на її доступність.
Я завжди даю вибір: вказую 2-3 марки аптечних ліній і 2 марки професійних. Всі кошти, звичайно, підбираються тільки після очної консультації на підставі типу і стану шкіри. Єдине, я не рекомендую використовувати одночасно велику кількість різних марок, віддаю перевагу одну, макисум дві. Тоді результат від догляду буде найкращим.