Репродуктивна медицина

5-19-2017

Репродуктивна медицина
Ще пару десятиліть тому вважалося, що статевий акт між чоловіком і жінкою є єдиним способом зародження нового життя. Якщо ж раніше це приймалося за незаперечний факт, то в даний час сучасна репродуктивна медицина докорінно змінила звичні уявлення про природу зачаття. Пропоную вам одн з кращіх центрів репродуктивної медицини http://ivfclinic.com.ua/

Перша дитина в Австрії, зачата в «пробірці» з допомогою ЕКЗ, побачив світ у 1982 році. Сьогодні у світі налічується близько мільйона дітей, які зобов’язані своєю появою на світ науково-технічного прогресу. Репродуктивна медицина покликана допомогти безплідним парам, які безуспішно намагаються досягти настання вагітності природним шляхом.

Репродуктивна медицина: напрями

Сучасна репродуктивна медицина — це стрімко розвиваюча відносно молода галузь медичної науки, яка займається вирішенням проблем з дітонародженням та збереження репродуктивного здоров’я суспільства. Як міждисциплінарна галузь, репродуктивна медицина заснована на інтеграції таких галузей науки, як репродуктивна анатомія, психологія, ендокринологія, гінекологія, андрологія, урологія, молекулярна біологія, генетика і біохімія.

Діапазон питань, які охоплює репродуктивна медицина, досить широкий: планування сім’ї, инфертильность, захворювання репродуктивної системи (у тому числі ІПСШ — інфекції, що передаються статевим шляхом), еректильна розлади, порушення гінекологічного характеру і т. д.

Інші напрями, які включає в себе репродуктивна медицина:

Дослідження ембріональних стовбурових клітин (вивчення стовбурових клітин для вирощування органів і тканин, розробка нових методик лікування, профілактика генетичних захворювань)
Передімплантаційна діагностика (цитологічна і генетична діагностика ембріона до його імплантації у порожнину матки)
Репродуктивна медицина: методи

По-перше, репродуктивна медицина займається розробкою методів, що сприяють настанню зачаття природним шляхом. Такими є, наприклад, діагностичні процедури, спрямовані на виявлення причин безпліддя у обох партнерів, лікування імпотенції, хірургічне відновлення прохідності маткових труб, гормональна терапія з метою нормалізації функції яєчників і овуляції і т. д.

Другий шлях відновлення фертильності — це застосування допоміжних репродуктивних технологій (репродуктивна медицина):

a) Трансфер гамет — методи запліднення всередині організму / репродуктивна медицина

— Штучне осіменіння (інсемінація) — апаратне введення сперми в жіночі статеві органи: при интраутеринной інсемінації (IUI, интраутеринный трансфер гамет) насіннєва рідина вводиться за допомогою спеціальної канюлі в порожнину матки, при интратубарной інсемінації (ITI, интратубарный перенесення гамет) — у фалопієва труби. Подальшим варіантом є введення статевих клітин обох партнерів в жіночі статеві органи (трансфер гамет у маткові труби, GIFT).

b) Другу велику групу допоміжних репродуктивних технологій (репродуктивна медицина) утворюють так звані методи запліднення яйцеклітини поза жіночого організму (екстракорпоральне запліднення), які пропонують цілий ряд різних можливостей. Ооцити запліднюються в лабораторних умовах і переносяться в порожнину матки на стадії зиготи, коли ще не відбулося злиття генетичного матеріалу, або в стадії бластоцистов.

Сучасна репродуктивна медицина розрізняє наступні види екстракорпорального запліднення:

ЕКО з интратубарным трансфером зигот — перенесення зигот у фалопієва труби / репродуктивна медицина
ЕКО з подальшим переносом ембріона в порожнину матки / репродуктивна медицина
ЕКО з переносом ембріона в фалопієва труби / репродуктивна медицина
Особливий спосіб штучного запліднення являє собою методика ICSI (ін’єкція окремого сперматозоїда безпосередньо в ооцит, чи інтрацитоплазматична ін’єкція сперматозоїда). На даний момент репродуктивна медицина має у своєму арсеналі три основних техніки видобутку сперматозоїдів: з еякуляту (шляхом мастурбації), придатків яєчка (MESA, мікрохірургічна эпидидимальная аспірація сперми) або з тканин яєчка (TESE — тестикулярних екстракція сперми).

Репродуктивна медицина в Австрії: правові положення

У 1992 році в Австрії введений «Закон про репродуктивної медицини», який два рази вносилися зміни — в 2001 і 2004 рр ..

В Австрії застосування допоміжної медичної репродукції (репродуктивна медицина) дозволено в таких випадках:

якщо пара складається в законному чи цивільному шлюбі
якщо інші способи відновлення фертильності виявилися безуспішними, або їх неефективність очевидна (наприклад, при відсутності фаллопієвих труб)
якщо зачаття природним шляхом загрожує можливою передачею майбутній дитині важкого інфекційного захворювання
Кріоконсервація сперми, яйцеклітин, тканин яєчка і яєчників з метою їх застосування в майбутньому для досягнення вагітності методами допоміжних репродуктивних технологій (репродуктивна медицина) дозволена в особливих ситуаціях, наприклад, коли внаслідок якого-небудь важкого захворювання та його лікування (наприклад, раку) виникає небезпека розвитку безпліддя.
Для виконання штучного запліднення способами допоміжних репродуктивних технологій (репродуктивна медицина) можуть бути використані лише яйцеклітини і сперматозоїди тієї пари, яка збирається зачати дитину. Виняток: донорська сперма може бути використана при відсутності або зниження вироблення сперматозоїдів у чоловіка.
При проведенні штучного запліднення можуть бути використані тільки яйцеклітини самої жінки
Репродуктивна медицина може застосовуватися тільки при наявності об’єктивних медичних показань
Репродуктивна медицина в Австрії, в тому числі і центри ЕКО професора Цеху, щорічно допомагають тисячам безплідних сімей стати батьками здорових і довгоочікуваних дітей. Чудові успіхи в медицині — особлива гордість нашого центру. Збереження репродуктивної здатності пацієнтів є нашим основним завданням.

Високий рівень професіоналізму наших фахівців, доброзичливе ставлення, комфортна атмосфера та застосування інноваційного обладнання дозволяє нам утримувати позиції лідера серед медичних центрів Європи у такій надзвичайно важливій сфері охорони здоров’я, як репродуктивна медицина.