Що таке фен-шуй

6-30-2017

Ті, хто з вас з фен-шуй не стикався , зможуть познайомитися з старокитайської наукою і змінити своє життя в кращу сторону, ну а ті, кому вже знайома ця наука — зможуть знайти багато цікавого і корисного для себе. Рекомендую цей сайт http://www.pozitivim.by/

В принципі, про фен-шуй і сектори Багуа чули багато хто, інші навіть намагалися втілити це в життя, але безрезультатно, через незнання або через брак інформації.

На нашому сайті ви зможете дізнатися, що таке класичний фен-шуй, що таке сітка Багуа і як правильно активізувати потрібний сектор, а також познайомитеся з традиційними талісманами і символами фен-шуй для залучення успіху, процвітання і любові у своє життя. Крім того, ви дізнаєтеся, як правильно облаштувати будинок і інтер’єр, щоб у будинку панувала гармонія, на що потрібно звернути увагу. Ви навчитеся, як правильно вибирати оздоблювальні матеріали, як розставляти предмети інтер’єру, враховуючи свій первоэлемент. Дізнаєтеся, що таке число Гуа, і з якою метою воно пріменятеся у Фен-Шуй

Також  ви зможете познайомитися з Новим магічним Свідомістю, дізнатися, що таке афірмації, мантри, медитації. Для чого вони потрібні, і як правильно їх використовувати для реалізації своїх бажань. Познайомитеся з різними техніками і прийомами Фен-Шуй.

Сумно стає за людей, які розчарувалися в мудрому навчання, тому що воно дійсно працює і може змінити наше життя на краще, як ми того бажаємо.

Тому, як і всяка ґрунтовна філософія, фен-шуй вимагає розумного підходу і трохи творчості. Не треба боятися, що у вас може не вийти, потрібно йти і діяти. Немає абсолютно однакових людей у світі. І що добре для одного, нейтрально для другого, а третій — взагалі протипоказано. Не треба зводити багатовікову науку до примітивного рівня, довіряйте своїй інтуїції і перед початком роботи прочитайте, будь ласка, наші поради початківцям.