Що таке Кардшарінг

6-22-2017

У тому випадку, якщо ви бажаєте вивчити такий термін, як «кардшарінг», то хочеться відзначити, що з його допомогою супутникові ресивери і отримують доступ до платних каналах, навіть якщо ті є кодованими, для цього використовується одна карта доступу, що звичайно вважається важливою перевагою. Пропоную кардшаринг триколор

Що таке Кардшарінг

Що таке кардшарінг? Корисні поради

Як відомо, смарт – карта зазвичай встановлюється в ресивер, це може бути і кард – рідер, підключений до Інтернету. Потрібно знати, що подібний пристрій і є сервером, до нього підключаються інші ресівери. Хочеться відзначити, що якщо людина воліє дивитися відразу кілька каналів, то буде потрібно багато карт, відповідно за них треба буде платити, і чималу суму, а відтак, обов’язково слід враховувати цей важливий момент.

Кардшарінг тим і славиться, що дозволяє з легкістю отримати повний доступ до різних пакетам, причому за прийнятні, низькі ціни, і це не може не вражати, не радувати, так як, тепер можна переглядати безліч різних каналів, про що власне ви і мріяли.

Що таке Кардшарінг

Послуга шарінга сьогодні затребувана, так як вона дозволяє отримати тестовий пакет, причому абсолютно безкоштовно, а значить, кожен користувач зможе освоїти дану послугу, налаштовуючи обладнання під себе, роблячи все грамотно і правильно. Не можна не додати, що крім того, що до оплаченої карті підключено безліч користувачів, можна помітити істотну економію, в плані оплати, а адже це дуже серйозне гідність.

Щоб можна було підключити налаштування до використання кардшаринга, все що потрібно зробити, так це виконати підключення DVB — карти до комп’ютера, за допомогою якої можна дивитися ті чи інші канали, записувати їх, якщо з’явиться таке бажання, завантажуючи різні важливі файли.