Система слідкування за вагонами

5-15-2019

Система слежения за вагонами
Дислокація вагонів за кращою ціною на ринку. Ми надаємо нашим клієнтам можливість переконатися у повноті даних, їх актуальності надаючи тестовий період. У цей період ми налаштовуємо: — зручний формат даних, — зручну Вам частоту вивантаження. За час тестування звітів — ми узгодимо з Вами Умови Договору, формат і частоту вивантаження, щоб до початку систематичної роботи у нас все було налагоджено і побудовано з урахуванням Ваших побажань.
Також хочемо вам порекомендувати статистика грузовых жд перевозок
Ми надамо дислокацію ваших вагонів на найкращих умовах на ринку. Дамо саме оптимальне співвідношення ціни — якості. Подстроим систему пошуку під Ваш формат даних і зручну Вам частоту вивантаження.
Ми намагаємося максимально налагодити роботу Вас і Ваших колег з дислокацією вагонів.
Ми готові запропонувати Вам кращу вартість нв ринку.
Оперативний пошук вагонів і регламентна дислокація — Зручно.
Формат даних підлаштовується під зручний (або раніше використовуваний Вами). Частота оновлення даних — будь-яка необхідна для роботи.
Ми пропонуємо Вам безкоштовний тестовий період — для перевірки стабільності нашої роботи з визначення місця розташування Ваших вагонів.
Пошук вагонів, включаючи відстеження вагонів і контейнерів та диспетчерський контроль дислокації рухомого складу. Послуга дозволять дізнатися, де вагон і під вантажною операцією він знаходиться, відстежити дату прибуття вагона, спланувати фронт розвантаження вагонів і т.
Відстеження вагонів на станції, оперативна і регламентна дислокація вагонів, підходи вагонів, і багато іншого.
Інтелектуальна дислокація (автодислокация) Ми надаємо послугу по інтелектуальному моніторингу мережі в плані пошуку вагонів йдуть на Вашу адресу. Весь цей час ми не просто виконуємо умови договору і свої зобов’язання, ми ставимося до вас як до нашим друзям і вважаємо це більшою цінністю, ніж товарно — грошові відносини. А дружні відносини мають на увазі особливу взаємодію між сторонами. І ми знаємо, як зробити їх особливими.
Ми не ставимо за мету погоню за обігом, ми хочемо, щоб ви бачили у нас надійного партнера, який може своїм друзям підносити приємні сюрпризи. Якщо ви не байдужі до подібних цінностей, якщо готові перекласти на нас ваші турботи, якщо хочете, щоб ваші очікування виконувалися і примножувалися, а довіра була невід’ємною частиною взаємин — ми відкриті для спілкування.