Увеличение груди в Одессе

1-27-2017

Хочу порекомендувати Вам сайт Для тих, хто вирішив збільшити груди http://burov.com.ua/uvelichenie-grudi

Увеличения груди
Однією з найбільш затребуваних пластичних-реконструктивних операцій на грудях є маммопластика(збільшення грудей з використанням імплантатів нового покоління). Незважаючи на те, що процедура являетсябезопасной, наважуючись на такий крок, необхідно знати про всі переваги і достоїнства операції.

Кому необхідна процедура?

У всі часи прикрасою представниць слабкої статі була красива, висока, пружна груди. Хоча ідеальні розміри в різні історичні періоди були абсолютно різними. Наприклад, в середньовіччі вважалася ідеальною маленька, але дуже висока груди, закована в корсет. Проте сьогодні все більше дам хочуть мати пишні груди, при цьому висока, натуральна симетрична груди великого розміру – це велика рідкість. Тому жінки зважуються на відчайдушний вчинок і лягають під ніж хірурга.
Іноді маммопластика потрібно і тим жінкам, які перенесли мастектомію, тобто операцію з видалення обох грудей, або ті дами, у яких різниця в розмірах між грудьми досягає підлогу розміру, а іноді і цілий розмір.

Переваги мамопластики

З переваг операції з пластики грудей варто відзначити:

• Можливість виправлення фізичних вад, а саме: відновлення природної форми грудей після її видалення, налагодження симетрії і ін;
• Усунення проблем, що виникають із-за великого обсягу грудей. Власниці грудей надмірно великого розміру часто мають проблеми з хребтом, не можуть нормально спати, займатися спортом, пластика грудей дозволяє вирішити всі ці проблеми;
• Можливість вдосконалення зовнішнього вигляду;
• Відсутність проблем з грудним вигодовуванням – грудні імпланти вставляються глибоко під молочною залозою, тому перешкод для годування груддю немає.
• Доступна ціна і підвищена самооцінка;

Недоліки мамопластики

З мінусів таких операцій можна відзначити наступне:

• Наявність рубців, які залишаються на все життя, а також до 2% з 100% втрата чутливості соска. Лише метод вставки від пупка не залишає істотних шрамів;
• Необхідність застосування загальної анестезії – незважаючи на те, що в подібних операціях беруть участь висококваліфіковані анестезіологи, завжди є ризик ускладнень. Особливо це стосується тих випадків, коли на анестезію у пацієнта є алергія.
• Інфекція – при виконанні будь-якої операції завжди є ризик занесення інфекції, що потребує негайного вилучення імпланта;
• Неможливість проходження досліджень з допомогою мамографії – при наявності імплантів мамографію не роблять, тому виявити пухлину або рак молочної залози буде складно;
• Довгий відновний період після операції необхідно носити спеціальні бюстгальтери і приймати болезаспокійливі ліки;

Реальна історія

Так чи інакше, рішення про операції залежить тільки від вас. Нижче наведена реальна історія жінки, яка зважилася на збільшення грудей.

«У дитинстві мені довелося пережити складну операцію з видалення гемангіоми в області грудної клітини, внаслідок якої залишився великий шов, з-за якого одна молочна залоза зросла до 4-го розміру, а друга не виросла взагалі. Напевно, про страшних комплексах і численних проблемах в той період говорити не варто.

Тому за досягнення 23-річного віку було прийнято рішення про операцію. До самої процедури я здала аналізи, пройшла кардіограму, з лікарем прийняли рішення про те, що в груди будуть поміщені силіконові імпланти об’ємом 160 мл каплевидної форми.

На збільшеній грудей розріз був під грудьми, на зменшеною – навколо соска і по прямій. Мені зняли шви через 2 тижні, місяць після цього я проходила в спеціальному білизна. Остаточний результат (відсутність набряків, зменшення рубців) став видний приблизно через рік і він був приголомшливим! Я нарешті змогла купити собі багато облягаючих красивих нарядів і здаватися самої себе привабливою і красивою.

Зі мною в палаті в той час лежало ще кілька жінок, які зважилися на збільшення грудей кожна з особистих мотивів, хтось щоб стати привабливішою для чоловіка, хтось- щоб виправити недоліки, що виникли після вагітності і годування, інші – ще якихось причин.

Але навіть не дивлячись на відмінний результат моєї операції, я ні в якому разі не агітую робити пластику грудей, так як подібні рішення повинні прийматися свідомо і обдумано. І ще – хоч лікарі дають довічну гарантію на імпланти, але, як не крути, вік, пологи, годування – все це позначається на зовнішньому вигляді навіть відкоригованої грудей».