В яких випадках застосовують Золадекс 3.6 мг

8-8-2019

В каких случаях применяют Золадекс 3.6мг
Перетягніть і відпустіть іконку «W» на іконку у спливаючому вікні.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.piluli.info/shop/zoladeks-3-6mg/
Золадекс на 2 день циклу, менструація тривала ще 8 днів, а потім дуже бідно маже . інколи головні болі в потилиці і тягне низ живота. Скажіть можливо присутність мазні після першого уколу чи ні. ендометріоз 2 ст, зробила лапароскопію перед Золадексом. боюся щоб ліки не виявилося підробкою.
Все нормально, я теж колола при місячних, вони пройшли як зазвичай, а от таких вже не було. Гормон ж не відразу, а поступово діє.
Єгипті, і тут одна відповідь — все ок. а нормально така мазанина 16 днів ніхто не відповідає. чекати і йти на другий укол.
Була операція, призначили купу уколів і золодекс. ну думаю, буває… зробила другий укол, знову М… хоча мій гінеколог сказала чекати М три місяці доведеться. таке тільки зі мною, чи було у кого — небудь. Ні за яких обставин не коліті ці препарати. Всі «принади» препарату в 34года, а це менопауза з усіма її наслідками, відсутність лібідо, кидає то в жар то в холод, одягнутися на вулицю не реально. Але найгірше виявилося пізніше, через два роки початок переклинивать спину, не могла встати з ліжка сходити в туалет, коли чоловік допомагав встати, втрачала свідомість. Препарат вимив кальцій як за 7 років менопаузи, і відновленню не підлягає, кальцемін сільвер який людям похилого віку призначають, допоможе утворити камені в нирках. Ось так, за наші не малі гроші вони вбивають наше життя. Будьте пильні, Ви, у себе ОДНА. Є випадки, коли це необхідність, наприклад лікування гормонами для збереження можливості завагітніти після злоякісних утворень. Потрібно правильно до цього підходити, приймати кальцій для профілактики, вести здоровий спосіб життя і слухати лікарів.
Я теж зіткнулася з золодексом 6 мг. Всі симптоми прийшли як положенно і головний біль і безсонні ночі. Після чергового походу до 8 лікаря( по рахунку). Мені категорично заборонив колоти ці уколи лікар( хірург гениколог). Його майже не застосовують «усихання» міоми. Слава Богу, що не довелося колоти ще два уколи.