Вибираємо подарунки для співробітників.

6-18-2018

Вибираємо подарунки для співробітників.

Що чоловікам — колегам не дарують. У будь-якому колективі прийнято вітати колег зі святами. День захисника Вітчизни – знаменна дата, в яку вітання приймають чоловіки. Вибір презентів, особливо для великої групи людей, завжди викликає сум’яття. Щоб полегшити завдання, пропонуємо розглянути варіанти подарунків від жінок на 23 лютого для чоловіків — колег, з якими доводиться проводити багато часу на роботі. Існують також певні правила щодо подарунків для співробітників, їх необхідно знати. Що чоловікам — колегам не дарують. Перш ніж перейдемо до ідей, розберемо, які речі етикет забороняє підносити в якості презентів своїм співробітникам. У цій категорії знайдеться кілька цікавих ідей у тематичному стилі, що відображають дух мужнього свята. Замовте у поліграфії коробки, оформлені у військовому стилі. Зберіть в них їстівної пайок. Коробки можна підписати для кожного колеги оригінально і недорого. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://pim-pim.com.ua/korporativnye-podarki-na-8-marta.
Кожен чоловік зможе відчути себе справжнім солдатом. Брутальна гуртка у військовому стилі – не тільки цікавий, але і дуже корисний подарунок. Таку кружку буде зручно брати з собою в дорогу, гарячий напій зігріє у холодну погоду. Флешка або ручка у вигляді патрона. І той, і інший предмет завжди згодиться на робочому місці. Подібні набори — подарунки продаються вже в готовому вигляді, але можна зібрати їх і самостійно. У них входять предмети першої необхідності в екстрених ситуаціях: непромокальні сірники, ніж, ліхтарик, свічка, свисток, компас, мотузка, аптечка. Багато чоловіків із задоволенням їдять цукерки і шоколад. Тут є два варіанти: купити шоколадні плитки і обернути їх у тематичні іменні обгортки або зробити коробки в камуфляжній забарвлення, наповнивши їх цукерками. Презенти можуть ніяк не відображати дух військового свята, але при цьому бути дуже корисними для чоловіків, які працюють в колективі.
Актуально для офісу, в якому співробітники приносять обіди з собою. Підставки під кружки з підігрівом. Дуже корисна річ, особливо взимку. Якого ж чоловікові не доводиться нервувати на роботі. Прикольні антистресові іграшки розслаблять в будь-який момент і дозволять швидко прийти в себе після напруженого робочого ситуації. Неймовірно корисна річ для тих, хто постійно працює за клавіатурою. Подушка дозволяє розслабити кисті і «стукати» на клавіатурі з комфортом. У компанії, де працюють цілеспрямовані, перспективні чоловіки, книга саморозвитку стане відмінним подарунком для кожного. Напевно кожному хочеться уникнути банальностей і не дарувати колегам нудні статуетки або чергові щоденники. Що ж такого забавного і цікавого вибрати для представників сильної статі в колективі. Кумедний подарунок, який завжди буде показувати настрій співробітника. Якщо дозволяє можливість, зберіть по кілька фото кожного чоловіка і зробіть їх основі іменні календарі.