Виготовлення штендера

3-25-2020
Картинки по запросу "Виготовлення штендера"

Штендер являє собою мобільний рекламний щит, виконаний у вигляді розкладного будиночка. Інші поширені назви рекламна розкладайка, стритлайн. Штендер — самий простий, недорогий і ефективний метод зовнішньої реклами, здатний за короткий проміжок часу збільшити кількість клієнтів магазину, офісу або сервісу.
Можна виготовити рами будь-якого кольору, пофарбовані в довільний колір у палітрі RAL.
Рекламні штендери встановлюються недалеко від входу в магазин, офіс, кафе, автосервіс. Штендер тим більше необхідний, якщо фірма знаходиться поза основного пішохідного трафіку. Завдяки штендеру, розміщеному в прохідному місці, багато нових клієнтів прийдуть до вас і принесуть вам свої гроші. Також хочемо вам порекомендувати изготовление штендера 

Штендер складається з двох частин — металевого каркаса (рами) і рекламного поля, розміщеного з однієї або двох сторін. Металеві рами можуть бути прямі і арочні, виконані у вигляді розкладачки або стійки, різних кольорів. Найбільш якісним матеріалом основи рекламного поля для зовнішнього застосування є композит (АКП — алюмінієві композитні панелі). Цей матеріал гарантує ідеально рівну поверхню і прекрасне протидія вплив зовнішнього середовища. Більш дешевий варіант — оцинковане залізо. Для інтер’єрного застосування можна використовувати 3 мм ПВХ — пластик. Графічні зображення виготовляються широкоформатного повнокольорового печаткою інтер’єрного якості на плівці і накочуються на лицьові поверхні, у випадку простої текстової інформації виконується плоттерна різка вінілових плівок і аплікація на основу штендера.
Клік — профіль дозволяє швидко змінювати зображення. Підходить для розміщення на вулиці.

Крім стандартних варіантів штендеров, ми виготовляємо ексклюзивні конструкції довільної форми. Оригінальні ідеї народжують унікальні і дуже привабливі штендери.
Також можливе виготовлення штендеров з полями для змінної інформації, з кишенями для листів паперу та інші специфічні варіанти.
Чекаємо ваших заявок на виготовлення такого невеликого, але важливого елементу зовнішньої реклами.