Як напрацьовується вокал.

5-2-2018

Як напрацьовується вокал.
Все що він каже — все одно що заклинання, важливо їх уважно слухати, саме в такому випадку заклинання збудеться. Тому влаштовуйтесь зручніше, беріть зошит і ручку і прислухайтеся до всього, що нам з вами велять. Сам знаю, изыщу час і місце. Все буде, браза! Коротше, прислухайтесь і до зустрічі. Коли ти вдих зробив, і пішов видих, ти думаєш: «Так, тут треба ребра розширити, тут діафрагма тримає…». Всі відчуття підсумовуються і виникає одне відчуття. І ось, коли виникає це одне відчуття, і ти просто відчуваєш, що керуєш животом, то вже немає ніякого аналізу та інтелект тут не потрібен. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі постановка голоса вокалиста.
Ти просто говориш, тобто ти повернувся до природи. Посил звуку (і це основа з основ). Що це таке? Це напрямок звуку для кого-то. Як це зробити? Потрібно включити уяву. Для співака, вокаліста, дуже важливо розвинене уяву, тому що управляти можна лише за рахунок нього. Але люди не знають, наскільки уява — це потужна сила. Всім здається, що «уявив, ну і що такого».
А насправді організм так влаштований, що уява, що викликає бажання, бажання викликає вольовий посил, і в організмі все починає працювати. Включи уяву і постарайся побачити свій голос. Це вже формула посилу. Ти хочеш побачити свій голос, значить ти будеш направляти його вперед, на 2 передніх зуба. Це поки що. В житті все відбувається складніше, але нам це «складніше» не треба. Нам потрібно усвідомити, що таке посил звуку і куди посилати цей звук.