Як організувати опалення в приміщенні.

2-16-2018

Як організувати опалення в приміщенні.
Найпростішим і древнім видом обігріву приватних будинків є пічне опалення. Від того, яка конструкція печі буде встановлена, залежить обігрів однієї або кількох кімнат одночасно. В простих селянських хатах піч використовувалася не тільки для підвищення температури в приміщенні, але і для приготування їжі, і як тепле спальне місце. У сучасних будинках невеликій площі і висотою не більше двох поверхів пічне опалення залишається актуальним. Такий вид обігріву може бути основним, якщо на ділянці немає підведення центрального газопроводу, або допоміжним, при наявності системи опалення з газовим котлом. Дачний будиночок обладнати складною опалювальною системою не вигідно. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі решетка для внутрипольного конвектора.
У цьому випадку невеликих розмірів піч швидко обігріє приміщення при мінімальному використанні палива. Будівлі заввишки більше двох поверхів і великою площею обігріти за допомогою пічного опалення ніяк не вийде. Можна встановити піч на першому поверсі в самому просторому приміщенні, як додаткове джерело тепла. Ідеальним варіантом пристрою печі її розміщення в центрі житла. На кухню виходить лицьова частина печі, на якій господиня готує їжу. Друга половина будівлі обігрівається задньою стінкою печі. У нижній частині печі горить вогонь. При влаштуванні необхідно правильно розрахувати розміри печі, враховуючи, що для обігріву приміщення в 35 кв.
метрів потрібно встановити піч розміром 1 кв. метр. Піч будь-якої конструкції складається з топки, золосборніка, котлів і димовідводу. Для споруди в основному використовують червону цеглу та спеціальний розчин з піску і глини. Як і будь-який інший вид обігріву будинку, пічне опалення крім переваг має списком недоліків. Купити паливо можна практично в будь-якому населеному пункті. Щоб зробити достатній запас палива на опалювальний сезон, потрібно обладнати спеціальне місце для зберігання. Кладка печі повинна проводитися майстром з дотриманням всіх норм і вимог.