Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

4-2-2019

Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

Що встановити на смартфон, щоб вчасно приймати ліки і грамотно відстежувати ключові для здоров’я показники. Додаток налаштованому користувачем графіком буде нагадувати, що пора випити таблетку. Щоб зрозуміти, яку саме, не обов’язково брати в руки смартфон: для кожного ліки можна вибрати свою мелодію. Сервіс також нагадає, що засіб закінчується та необхідно придбати нову упаковку. Крім того, в Medisafe можна вносити дані про вагу, тиск, рівень глюкози в крові, а також зберігати звіти про прийом ліків у форматах PDF і Excel, щоб відправити їх лікарю. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі сиалис софт купить.
В додатку можна настроювати нагадування про необхідність випити ліки, вести журнал пропущених і підтверджених прийомів таблеток, відслідковувати графік змін ваги, тиску, обмінюватися інформацією про здоров’я з членами сім’ї. Самодіяльність у цьому питанні може бути небезпечна для життя. Сервіс дозволяє за штрихкодом перевірити, не є ліки фальсифікатом (хоча і стовідсоткової гарантії, зрозуміло, не дає).
Також можна знайти і прочитати інструкцію і повний опис будь-якого препарату, вести облік залишків медикаментів в домашній аптечці з урахуванням терміну придатності. Розумний пошук знайде потрібні ліки, навіть якщо помилитися в його назві. Препарати можна додати в обране і налаштувати графік прийому з повідомленнями. Запобігти хворобі легше, ніж лікувати, тому не варто забувати про необхідність збалансованого харчування та помірних фізичних навантажень.