Як підібрати кондиціонер.

2-19-2018

Як підібрати кондиціонер.
Кліматичне обладнання купується на тривалий термін. Наприклад, кондиціонери марки Mitsubishi Heavy Industries служать більше 10 років. Тому важливо підібрати оптимальну модель. Розберемося, як вибрати правильний кондиціонер для конкретного приміщення. Перед тим як правильно вибрати кондиціонер, необхідно визначитися з типом внутрішнього модуля і можливостями його монтажу в приміщенні. Настінні. Такі блоки встановлюються на стінах в ремонтованих кімнатах і приміщеннях, де роботи завершені. Касетні. Це кондиціонери прихованої установки. Їх основний блок монтується за підвісною стелею, на поверхні якого залишається тільки декоративна панель. Підлогові. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Кондиционеры в Одессе.
Перед тим як вибрати правильний кондиціонер даного типу, необхідно визначити місце його встановлення. Підлогові спліт — системи розміщуються під вікном, на стіні на рівні підлоги. Такі прилади можна встановлювати в приміщення, де вже провели ремонт. Канальні. Вони також встановлюються за натяжними стелями. Повітроводи знаходяться там же або монтуються в стіну. Мульти — спліт — системи. Більш високопотужні пристрої відносяться до полупромышленному обладнання. Для охолодження кімнати площею 9 ± 1 м2 достатньо 1 кВт (якщо висота стелі становить 2,8–3 м). Чим більше електроприладів є в кімнаті, тим вище повинна бути потужність кондиціонера (в середньому, 1,5 кВт на 10 м2).
Якщо Ви вирішили вибрати мульти — спліт — систему, зверніть увагу на потужність кожного блоку. Для цілей обігріву на 3-4 кВт тепла потрібно приблизно 1 кВт. Щоб зробити правильний вибір потужності, необхідно володіти професійними знаннями, оскільки тут потрібно враховувати не тільки площа приміщення, але і його геометрію (архітектурні нюанси, орієнтацію вікон, матеріал стін та ін), особливості експлуатації (відвідуваність, вимоги до мікроклімату). Це необхідно не тільки для зниження витрат на електрику, але і для забезпечення довговічності пристрою. Чим нижче навантаження, що виникає при включенні кондиціонера в мережу (тобто