Як підібрати модні джинси.

3-14-2018

Як підібрати модні джинси.
Найактуальніші джинси 2017 року повернулися до нас з 70-х – це і джинси-кльош, і бойфренди, і моделі, максимально наближені до маскулінним, та вироби вільного крою, так звані моми, і розкльошені від стегна джинси. Джинсові речі у весняно-літньому сезоні повинні бути неодмінно класичного синього або блакитного кольорів. Ніякої варіння та відбілювання не потрібно, краще віддати перевагу прикрасам з намистин, вишивки та аплікації. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Джинсы.
Також в дальній ящик можна відкласти скинни і будь-які занадто обтягуючі фасони. Засукані на два-три одвороту бойфренди виглядають дуже гармонійно і відмінно вписуються в кежуал-образи. Доповнити їх можна класичними туфлями-човниками або лоферами на плоскій підошві.
Найкомфортніший варіант – це, звичайно ж, бойфренди в поєднанні з кросівками або кедами. Але з’явилися і нові цікаві моделі з расклешением від стегна або внизу штанини. Такі варіанти виглядають найбільш креативно. Джинси-кльош – універсальна річ. Підберіть комбінезон по фігурі.