Як побороти залежність від наркотиків

7-4-2019

Як побороти залежність від наркотиків

Додам до цього, що один наркоман «заражає» (залучає до наркотиків) до 60 — ти чоловік. Пов’язано це з поширенням і перепродажем наркотиків. Робить це наркоман в основному для того, щоб самому стабільно мати гроші на щоденні порції «зілля». Скажу також, що ніде в світі наркоманію лікувати практично не вміють (відсоток виліковності 2— 3%). Справа в тому, що ця хвороба більше не тілесна, але духовна. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі центр для наркозависимых.
А процес лікування скоріше являє собою не стільки вживання медикаментів, скільки перевиховання, самовизначення, тривалу і копітку реабілітацію. За визначенням Всесвітньої організації охорони здоров’я, «наркоманія-це стан періодичної чи хронічної інтоксикації, шкідливої для людини та суспільства, викликаної вживанням наркотику (природного чи синтетичного походження)». Умови, при яких людини слід вважати наркоманом, такі: Пристрасть до наркотиків вже через 2— 3 місяці вживання можна вважати успішною.
Нерідко людина стає рабом наркотиків після першої ж ін’єкції підступного «дурману». До наркотиків розвивається фізична та психічна залежність. Перша визначається тим, що наркояд вкрадається в глибинні механізми обміну речовин і біохімічні процеси, що протікають в організмі, які вимагають регулярної порції наркотику. Якщо наркотик з якихось причин не вживається, то наркоман тяжко страждає і мучиться.