Як полагодити комп’ютер

6-6-2019

У цій статті ви зможете дізнатися, як провести діагностику неполадок ПК в наступних випадках: комп’ютер не запускається, немає ніякої реакції на включення кнопки пуск, ваш комп’ютер запускається, але немає зображення на екрані, хоча системний блок подає всі ознаки роботи. Першим розглянемо проблему, коли персональний комп’ютер як би запустився, але на екрані нема ніякого зображення (блимає індикатор живлення монітора, або вискакує повідомлення про те, що немає сигналу). При запуску комп’ютера, системний динамік видає одинарний звуковий сигнал. Цей сигнал каже, що все нормально в системному блоці (все працює правильно). В даному випадку проблема з відеоадаптером, а саме він згорів. Зніміть відеокарту, а потім знову встановіть на місце, відразу раджу, заразом, перевірити підключення кабелю від відеокарти до монітора, можна посмикати або відключи, а потім знову підключити. Якщо проблема не вирішена, спробуйте встановити іншу відеокарту або підключіть, якщо така є в наявності, до интеграту.
Також хочемо вам порекомендувати akit.com.ua
Динамік не видає ніяких звуків, отже, можна говорити, що проблема або в материнській платі або неполадки блоку живлення. Такий же висновок буде, якщо ваш комп’ютер не реагує на кнопки включення живлення. Пам’ятайте, що будь-які маніпуляції даного роду обов’язково проводяться при відключеному кабелі живлення. Ложем системний пліч на праву кришку, ліву відповідно потрібно зняти. Від’єднуємо старий блок живлення від материнської плати. Відключати пристрої і гвинти, немає потреби. Беремо, раніше перевірений робочий блок живлення. Ставимо на корпус, при цьому переконайтесь, що всі дроти можна буде підключити до материнської плати без праці, та підключаємо всі необхідні роз’єми. Під’єднуємо шнур живлення і запускаємо ПК. Якщо у цьому випадку, все нормально працює, то проблема в поломці блоку живлення. Інший варіант – це проблема в материнці.
Таким чином, можна провести профілактичний огляд ПК при вищеописаних проблеми. Нічого особливо складного немає, особливість полягає тільки в тому, що потрібен робочий блок живлення, який можна попросити у знайомих, якщо вони дадуть добро на демонтаж. Як правило, проблемою блоку живлення є здуття конденсаторів. Звертайтесь до нас ми знаходимись за  Поштовою Адресою Жилянська39\92