Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

3-18-2019

Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

Металопластикові вікна своєю популярністю давно вже затьмарили класику у вигляді скла і звичайної дерев’яної рами. Практичність, високі показники збереження тепла і простота в догляді зробили такі вікна самим затребуваним елементом облаштування будинку останнім часом. Однак ви не відчуєте всіх переваг конструкції, якщо не будете знати елементарні правила її експлуатації. Завзяте натирання конструкції може зрушити з місця не до кінця застиглу монтажну піну, і тоді ви все ж можете відчути, як тягне холодом від новеньких вікон. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі commercial window cleaning new york.
Тому приступати до очищення конструкції можна лише через добу після монтажу — саме стільки часу потрібно для застигання піни. Відповідь проста: прибирати її потрібно обов’язково, інакше протягом 10 днів після монтажу під дією сонячних променів, вона стане нерозривним цілим зі склопакетом. Проблема в тому, що: Якщо почати знімати плівку вчасно, з цим не виникне жодних проблем, адже клеюча субстанція, на якій вона тримається, ще не встигла схопитися.
Для цього достатньо потягнути за куточок і плавно стягнути плівку з усього вікна. Після цього засіб змивають чистою водою. Зі скла зайву рідину можна видалити склоочисником (сгонкой), рухаючи його зверху вниз. Також пошкодити пластик можуть крейда, оцет і гас, у народній практиці часто застосовуються для чищення звичайних вікон. Перший варіант передбачає використання на вибір трьох інструментів: Застосування фена вважається найбільш безпечним при видаленні плівки.