Як правильно стежити за автомобілем.

10-19-2018

Як правильно стежити за автомобілем.

Просто підготувати автомобіль до зими часто буває недостатньо. Адже проблеми з роботою двигуна в холодну пору – це далеко не всі труднощі, з якими стикається водій. BY і фахівець з продажу компанії Олексій Жук розкажуть, як правильно доглядати за машиною в морози. Одна з ключових проблем, з якими автолюбителі стикаються взимку, – мийка. З одного боку, чистити автомобіль потрібно регулярно, адже білоруські дороги щедро посипають сіллю і хімікатами різних мастей. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі техосмотра машин.
Вони проникають в найменші тріщини і відколи, тим самим руйнуючи кузов. З іншого боку, після мийки в морози дуже складно ідеально висушити авто, а замерзла волога знищує кузов майже так само жваво, як і хімікати. При помірних морозах (до -10 градусів) влаштовуйте «банний день» раз на декілька тижнів. Обов’язково обробіть арки і днище струменем води під великим тиском. Потім максимально ретельно просушіть автомобіль. Не забудьте в кінці сеансу нанести віск: завдяки йому машина довше залишиться чистою.
При більш сильних морозах, як правило, на дорогах вже не так брудно, тому до послуг автомийки можна звертатися рідше. Ні в якому разі не забувайте про пластикову захист колісних арок, а також про обробку автомобіля антикорозійними засобами. Якщо ж ви виявили на поверхні кузова або на колісних дисках подряпини та сколи, найкраще негайно обробити їх лаком. Сніг і бруд, що водій і пасажири заносять в автомобіль взимку, – це не тільки естетична проблема.