Як правильно вибирати нерухомість.

2-19-2019

Як правильно вибирати нерухомість.

Поки квартири «економ» у забудовників розлітаються як гарячі пиріжки, житло комфорт — і бізнес — класу чекає на своїх покупців. Не тільки вдале розташування будинку ближче до історичного або ділового центру міста, а також зручну транспортну розв’язку, але і якісні будівельні матеріали, нестандартне планування, утеплення стін, автономне постачання теплом і навіть гарячою водою. Проте недобросовісні девелопери нерідко завищують клас будинку, щоб поставити на нього більш пухкий цінник. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі квартиры или другая недвижимость Житомира.
На перший погляд помітити різницю між житлом економ — і комфорт — класу непросто. Але вартість житла при цьому зберігалася на досить лояльному рівні», – розповів Олександр Попов, директор проектної групи Архиматика. Технологія будівництва таких об’єктів – монолітно — каркасна. Стіни виконані з цегли або газового блоку, а проект будинку може бути не тільки типових, але й індивідуальним. Та й самі квартири просторіше.
На території житлового комплексу повинно бути передбачено озеленення, а також дитячий майданчик. Якщо пощастить – навіть окрема парковка для автомобілів. Можна розраховувати і на те, що десь поблизу виявиться парк або сквер, а до найближчої зупинки громадського транспорту всього 2 — 3 хвилини пішки. Квартири бізнес — класу – це майже преміум, але для тих, у кого немає можливості або бажання купувати найдорожче житло. Хоча по більшості параметрів «бізнес» повинен задовольняти покупців з високими запитами.