Як правильно вибрати косметику.

2-19-2018

Як правильно вибрати косметику.
На думку соціологів при виборі косметики жінки частіше звертають увагу на популярність даної продукції, а також престижем її, потім їх увагу привертає краса упаковки (адже краса це так важливо). І лише близько 3% жінок звертають увагу, а що ж там всередині, тобто, які інгредієнти вказані на етикетці. Інші довіряють марці. Як правильно вибрати косметику? Ефективність косметичного впливу буде набагато сильнішою, якщо використовувати засоби однієї фірми, так як кожна з них доповнює один одного. Чому це так важливо? Відповідь проста – якщо змішати, припустимо, тонік і крем різних фірм, то можливо вплив деяких непоєднуваного компонентів, і шкіра відповісти на це роздратуванням. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі безсульфатные шампуни.
Це треба знати, перш ніж звинувачувати ту чи іншу фірму. Препарати однієї фірми доповнюють і враховують характер один одного. Враховуючи це, ви зможете уникнути алергічної реакції. Наприклад, не поєднуються засоби, що містять морську сіль з тими, які містять фруктові кислоти. Вітаміни А і С несумісні. Щоб шкіра отримала їх у достатній кількості, косметологами розробляються спеціальні формули. Не слід користуватися відразу поживними маслами і кремами, так як для шкіри це велике навантаження. Позитивного ефекту від косметичного засобу не буде, якщо воно не відповідає вашому віку.
Якщо вам доводиться використовувати відразу кілька косметичних засобів, наприклад, засіб від зморшок і зволожуючий засіб, то зовсім не все одно, в якій послідовності ви будете їх використовувати, тим більше не наносите їх відразу один за одним. Краще – вранці зволожуючий, а ввечері – розслаблюючий. Якщо при використанні крему на шкірі утворилися «катишки» — ви перестаралися з кількістю крему. Косметичні засоби, в основі яких різні компоненти – натурального і синтетичного походження, використовувати не можна.