Як правильно вибрати ліжко двоспальне

12-27-2017

Спальня є головною кімнатою, що відповідає за повноцінний відпочинок. Це місце призначене не тільки для нічного сну, але і для роздумів або читання. Найголовнішим атрибутом цієї кімнати вважається ліжко, вона просто зобов’язана бути зручною, м’якою і красивою. Слід зазначити, що сімейне ложе буде дещо відрізнятися від звичайного. В першу чергу тут важлива ширина двоспального ліжка, зазвичай вона варіюється від 160 до 180 сантиметрів. Довжина ж, в основному пропонується стандартна – 200 сантиметрів, якщо ваш зріст перевищує середній, доведеться задуматися про ліжка на замовлення.Хочу запропонувати https://mebeline.com.ua/catalog/krovati/9-polutorospalnye

Дизайн двоспального ліжка також буде трохи іншим, він повинен задовольняти вимоги обох. Як і будь-яка інша ліжко, подружнє ложе повинно бути якісним і комфортним. Правила, які розповідають про те, як вибрати ліжко двоспальне, мало чим відрізняються від правил вибору односпальним ліжка. В першу чергу, ми звертаємо увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Кращим матеріалом, але найдорожчим є натуральне дерево. Воно дуже міцне і має красиву текстуру. Ліжка з хвойних порід видають дуже приємний запах, а горіхові мають чудові забарвлення. Більш дешеві, але не менш якісні ліжка з металу. Такі моделі мають гарні ковані спинки і металеву сітку в якості підстави. Залізні ліжка можуть служити настільки довго, що легко будуть переходити з покоління в покоління, не втрачаючи своєї якості. Найдешевші варіанти – це ліжка з ДСП або МДФ, такий матеріал не дуже міцний, але ліжко відмінно прослужить вам багато років.

Якщо ви не знаєте, як правильно вибрати ліжко, то спробуйте присісти на неї і прикинути ступінь жорсткості і висоту. Найбільш комфортною вважається висота, коли ваші ноги легко дістають до підлоги. Ціна ліжка буде також залежати від якості її основи – воно може бути дерев’яним, пластиковим або металевим. Заздалегідь подбайте і про ортопедичний підставі і матраці – це стане великим плюсом для вашого здоров’я.