Як правильно займатися фітнесом.

4-2-2018

Як правильно займатися фітнесом.
Бути здоровим, сильним і красивим хочуть всі, але можуть не всі. Комусь не вистачає часу, комусь сил, кому-то бажання . Ніхто не хоче працювати. Ніхто не може сказати ні собі або іншим. Ми все робимо це, ми повинні зупинитися. Ви обіцяли собі стати краще і пропонували самі собі стимул, якщо ви станете краще? Тут доречна не хабар або нагорода. Ви використовуєте «метод пряника» для дресирування собаки (або, можливо, своєї дитини), але не себе. Нагорода — це задоволення, яке ви відчуваєте, вступивши як доросла людина і зробивши вірний вибір для себе. Коли ви граєте в цю гру, «завтра» не буде ніколи. Особливі випадки» — це ще одна проблема. «Сьогодні день народження мого сина, ювілей, вихідний і т. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі фитнес клуб.
д.» — це всього лише привід для об’їдання. Подумайте про це, завжди є «особливий випадок». Що робить його «особливим», їжа або люди-організатори? Ви слід змінити шлях, відзначений «особливими випадками» або просто прибрати їх всіх одним махом. Якщо ви пропустите «особливий випадок» чи прийдете, коли все вже буде з’їдено, ви виживете», і так буде завжди. Ні, ці пончики, шоколадні батончики і картопля фрі завжди буде доступна, і коли-небудь ви зможе побалувати себе, просто не зараз. Не турбуйтеся, ваша улюблена їжа нікуди не зникне з вашого раціону, просто постарайтеся зменшити її кількість настільки, наскільки зможете, і з-за цього станете здоровішими.
Час — це теж важливий фактор. Є 24 години на добу, не важливо — в Понеділок, Середу або Суботу. ». Але час минув, незалежно від того, що Ви зробили. Не намагайтеся переробити все життя відразу, досить однієї години і скоро все ваше життя зміниться. Тепер про плюси. Що будемо їсти? Білки (м’ясо, птицю, яйця і рибу), овочі, фрукти і корисні жири. Трохи молока — одна або дві порції в день. Фрукти обмежимо однією — двома штуками в день. Обмежимо в раціоні хліб, горох, картоплю. Постараємося викинути з раціону цукор і продукти з білої муки. Тільки не чекайте, що хтось замість вас розбереться з цим.