Як прочистити труби каналізації!!!!

7-23-2019

Каналізаційні труби є в кожній квартирі і в кожному будинку. До загальної системи каналізаційних труб підключені всі сантехнічні прилади. Бувають випадки, і вони не поодинокі, коли каналізаційна труба забивається і перестає функціонувати. У кращому випадку вода просто не сходить, а самому гіршому — все, що знаходиться в трубах, починає підніматися вгору.
Вирішити засмічення з каналізацією можна самостійно. Звичайно, самі по собі каналізаційні труби не забиваються. Все це відбувається в результаті життєдіяльності людини.
Кожен з цих видів засмічень, можна прочистити самостійно, визначеними методами. Це самий легкий і безпечний тип засмічення, звичайно якщо вчасно його усунути. Якщо засмітилася сталева труба, то досить вилити окріп в раковину. Якщо труба з пластику, протягом 20 хвилин мийте теплою водою. Потік води повинен проштовхнути причину засмічення. Такий засмічення утворюється при накопиченні в трубах великої кількості жирів.
У велику каструлю або сотейник потрібно налити 200 грам води. Додаємо в цю ж ємність склянку соди. Далі пів склянки соди і перемішати. Дану суміш виливаємо в раковину. Залишаємо на 15 хвилин, а після прочищаємо з допомогою вантуза або великої кількості води.
В отвір раковини насипати склянку соди. Залишаємо на півгодини, після добре промиваємо.
Жирові засмічення видаляються за допомогою троса. Це спеціальне обладнання, яке створене саме для такої мети. Трос довгий, гнучкий, на одному його кінці знаходиться ручка, а на другому спеціальна насадка. Кінець з насадкою опускається в трубу і проштовхується шляхом обертання троса за допомогою ручки. Трос рухається і виштовхує засмічення. Також прочистка канализации от засора від важкого засмічення використовують спеціальні хімічні засоби, які дуже сильні і потужні. Звичайно, краще запобігти такий засмічення заздалегідь, щоб уникнути контакту із засобами чищення, так як вони можуть завдати шкоди здоров’ю. Намагайтеся хоча б один раз в тиждень проводити профілактику каналізаційних труб, і прочищайте їх за допомогою соди або промивайте водою.